|   |  Özdemir İnşaat Ankara Firması
Özdemir İnşaat Ankara

Özdemir İnşaat Ankara

  • Kuruluş Tarihi : 1978

  • Proje Sayısı : 3

Özdemir İnşaat Ankara, konut, ofis ve residence projeleri, Özdemir İnşaat Ankara hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Özdemir İnşaat Ankara ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Özdemir İnşaat Ankara Hakkında

KURUMSAL
 
ÖZDEMİR İNŞAAT HAKKINDA
 
1978 yılında Ankara Siteler de kurulan ve orman ürünleri sektöründe faaliyete başlayan firmamız, 1992 yılında inşaat sektörüne Özdemir İnşaat adı altında kaliteli ve öncü projelere imza atmaya başlamıştır.
2000 yılında inşaat sektörüne kurumsal kimlik altında daha geniş çaplı projeleri başarı ile gerçekleştirmiş olan firmamız geleceğe daha emin adımlarla ilerlemektedir.
Özdemir İnşaat konusunda eğitimli, uzman ve deneyimli kadrosu ile hayat verdiği yaşam alanlarında uyguladığı üstün inşaat teknik ve nitelikleri ile Ankara’da sadece kalitesini değil, güvenirliğini de kanıtlamıştır.
Özdemir İnşaat’ın en büyük hedefi, her nerde olursa olsun insanlara yaşamaktan zevk alacakları ve mutlu olacakları güvenli yaşam alanları sunmaktır.
 
İSMAİL ÖZDEMİR KİMDİR ?
 
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmakLorem Ipsum, dizgi ve baskı

MİSYONUMUZ
 
Ürettiğimiz konutlarla insanları güven ve mutluluk içinde barındıran yaşam alanları oluşturmaktır. Bu yolda ilerlerken çevreye, çalışanlarına ve tedarikçilerine saygılı olmak, halka hizmeti hakka hizmet olarak algılamak ana fikirdir.
 
VİZYONUMUZ
 
İsmini verdiği her projede müşteri memnuniyetini ve kaliteden ödün vermeyen anlayışını ön planda tutarak güzel ülkemizin en çok tercih edilen inşaat firmalarından biri olmaktır. Yılların tecrübe ve deneyimini yenilikçi anlayışla yorumlayarak içinde otururken insanların kendini güvende ve mutlu hissettiği yaşam alanları üreten kurumsal yapımızın istikrarla devamını sağlamaktır.

Tel: 0312 348 2985
Fax: 
Email: info@ozdemirltd.com
Adres: Dikmeli Sokak No:35 Siteler Ankara / Yenimahalle

Özdemir İnşaat Ankara Projeler Haritası

Özdemir İnşaat Ankara Projeleri

Özdemir İnşaat Ankara Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.