|   |  Özdemir inşaat Firması
Özdemir inşaat

Özdemir inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Özdemir inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Özdemir inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Özdemir inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Özdemir inşaat Hakkında

1980'li yıllara kadar dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun konut projeleri üreten ÖZDEMİR İNŞAAT, 90'lı yıllardan itibaren hem kent içi hem kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır.
 
ÖZDEMİR İNŞAAT 50 yıllık köklü geçmişinin verdiği deneyimle, 2000'li yıllardan itibaren "kent insanının doğal hayata uyumlu bölgelerde yaşama isteğini" göz önüne alarak Akçay ve Balıkesir bölgelerinde her biri farklı bir mimari anlayışa sahip, her biri yeni bir yaşam biçimi sunan projeler üretmeye başlamıştır. ÖZDEMİR İNŞAAT'ın Türk insanına sunduğu "yenilikçi yaklaşımın" en somut göstergeleridir.
 
ÖZDEMİR İNŞAAT köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Vizyonumuz
MİSYON
"Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak"
 
Yarım asıra yaklaşan geçmişimizden aldığımız bilgi ve deneyimi, güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştirerek Türkiye'nin en çok tercih edilen yaşam alanı geliştirici beş şirketi arasında olmak.
 
ORTAK DEĞERLER
Özdemir İnşaat Emlak çalışanları ortak değerlerde bir araya gelerek çalışmalarını yürütürler.
 
YENİLİKÇİLİK
Her zaman yeniliğe açık olmak, hem sektörel hem kurumsal tüm yeni gelişmeleri yakından izlemek başarıda en önemli etkenlerden biridir.
 
ÖZDİSİPLİN
Özdisiplin özgüveni de beraberinde getirir. Çalışanlarımız bunun bilincindedir.
 
MÜŞTERİ ODAKLILIK
Müşteri odaklılık şirketin tüm fonksiyonlarında müşteriyi ön plana çıkarmaktır. Özdemir İnşaat Emlak için müşteri en önemli öz varlıktır, şirketin öncelikleri arasında ilk sıradadır ve grubun yapılanması, işleyişi, hedefleri, temel stratejileri ve rekabet modelleri onun üzerine kurulmuştur.
 
SOSYAL SORUMLULUK
Özdemir İnşaat Emlak taşıdığı sosyal sorumluluk çerçevesinde doğaya, eğitime, bilime ve toplumsal yaşama katkıda bulunmak için çaba gösterir.
 
SÜREKLİ GELİŞİM
Rekabet gücünü artırmanın temelinde sürekli gelişim yatar. Bu amaçla gerek grup içi gerekse profesyonel kuruluşlardan alınan destek ile çeşitli kurs ve seminerlerle çalışanların bilgi ve becerilerinin yükseltilmesi hedeflenir.
 
GÜVENİRLİLİK
Konut gibi kalıcı değerler üreten bir grup olarak güvenilirlik birinci derecede önemlidir ve Özdemir İnşaat bu alanda maksimum özveri ile güvenirliliğini en üst düzeye çıkarmak için çalışmaktadır.
 
STRATEJİ
Özdemir İnşaat Emlak hedefleri belirlenen ana stratejiler çerçevesinde şekillenmiştir.
Kurum Değerini Artırmak
Müşteri Memnuniyetini Artırmak
Yeni Ürün ve Üretim Teknolojileri Geliştirmek ve Uygulamak
Çalışanların Bağlılığını ve Motivasyonunu Artırmak
Kaynakları Etkin Kullanmak

İnsan Kaynakları
Güvenli, istikrarlı, sağlam, en iyi teknolojiyi kullanan, sürekli gelişen bir yapı içerisinde Özdemir İnşaat Emlak olarak amacımız, çalışanlarımızın gerek kişisel, gerekse mesleki anlamda kendilerini geliştirecekleri kaynaklar sunmak ve mevcut potansiyellerini en üst düzeyde kullanmalarını sağlayacak bir çalışma ortamı yaratmaktadır.
 
İnsan Kaynakları politikamız da çalışanlarımızın bilgi, beceri, uyum, motivasyon ve tatmin düzeylerinin yükseltilmesini ilke edinmiş, bunların gerçekleştirilmesi için çalışmalara başlamış ve sürekli kendini yenilemeyi amaç edinmiştir.
 
Güler yüzlü, yeniliklere açık, bilgiyi paylaşan, hızlı çözümler üreten, güvenilir,müşteri odaklı yaklaşımı ilke edinmiş çalışanları olan Özdemir İnşaat'ın ürettiği çözümlerle hayatınızı kolaylaştırmak ise bir ayrıcalıktır.

Tel: 444 35 10
Fax: 0266 396 8637
Email: bilgi@akcayozdemir.com
Adres: Zeytinli Mh. Çarşı Cd. No:13/15 Zeytinlik Balıkesir / Edremit 

Özdemir inşaat Projeler Haritası

Özdemir inşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.