|   | 
Özderici Gayrimenkul

Özderici Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Özderici Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Özderici Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Özderici Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Özderici Gayrimenkul Hakkında

Küresel bir vizyon ve çevreci misyonla yatırım yapan Özderici GYO'nun nihai hedefi, sektöründe ve ülke ekonomisinde artı değer yaratan projelerle ortaklarına verimli ve kârlı bir portföy sunmaktadır. Projelerini dünya kaynaklarını verimli kullanmaya yönelik çevreci yaklaşımlarla geliştiren ve gerçekleştiren Özderici GYO, çalışmalarını ulusal ve uluslararası pazarlarda rekabet gücü yüksek bir kurum perspektifiyle sürdürmektedir.

Özderici GYO, gayrimenkul sektöründe arazi geliştirme, proje geliştirme ve kentsel dönüşüm alanlarında, nitelikli projeleri geliştirmekte, sermaye piyasası mevzuatı çerçevesinde getiri potansiyeli yüksek gayrimenkullere ve gayrimenkule dayalı projelere (öncelikli konut sektörüne) odaklanarak büyüme politikası geliştirmiştir.

Özderici GYO, ortaklarına yüksek getiri sağlayacak çeşitlendirilmiş ve likit gayrimenkullerden oluşan cazip bir yatırım portföyü oluşturmuştur. Verimliliği ve kârlılığı gözeterek toplam aktiflerini makul bir hızla artırıyor ve sürdürülebilir bir büyüme sağlamaktadır.

Özderici GYO, örnek projeler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunan, yarattığı müşteri memnuniyetiyle örnek bir kurum olma yolunda ilerlemektedir.

Tel: 0212 281 5261
Fax: 0212 270 2353
Email: info@ozdericigyo.com.tr
Adres: Büyükdere Caddesi. Yapı Kredi Plaza C Blok Kat 9  34330 Levent  İstanbul / Şişli

Özderici Gayrimenkul Projeler Haritası

Özderici Gayrimenkul Projeleri

Özderici Gayrimenkul Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer