|   | 
Özdiker Yapı

Özdiker Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Özdiker Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Özdiker Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Özdiker Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Özdiker Yapı Hakkında

Özdiker İnşaat  Mersinde kuruldu.
 
Doğayla barışık nitelikli yaşam alanları ve iş dünyasına artı değer katacak ticari gayrimenkul projeleri geliştirme vizyonu hizmet sunmayı amaç edindi. Tüm projelerinde dünya standartlarındaki inşaat teknolojilerini kullanan Özdiker inşaat, Garden Grand ve Mersin’in yeni yüzü olacak alışveriş merkeziyle hizmetlerine devam etmektedir.
 
Sadece tercih edilen değil, tercih edilme potansiyeli olan bölgeler de en iyi ve en verimli biçimde değerlendirilmektedir.
 
Hayata geçirdiği tüm projelerde kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmayı hedefleyen Özdiker İnşaat, yılların deneyim ve uzmanlığını geleceğe taşımaya devam ediyor.
 
VİZYON
 
Özdiker İnşaat, kaliteli ve prestijli yaşam alanları sağlamak, güvenilir inşaat firması denince ilk akla gelen firma olmak vizyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşterilerine çözümler sunarken en kaliteli hizmeti vermek, şirketin öncelikli hedefleri arasındadır. Hedefimiz İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen örnek bir firma olmaktır. Ülkemiz ve bölgemiz için örnek iş ve yaşam alanları üreten ve bu özelliği ile de tercih edilen bir kurum olmaktır.
 
MİSYONUMUZ
 
Gelişen inşaat teknolojilerine uygun, Dünya standartlarında yapılar üretmektir.
Toplumsal yaşama katkıda bulunabilecek örnek yapılar üreterek, ülkemiz ve bölgemiz inşaat sektöründe lider bir yapı firması olmaktır.
Tecrübeli ve eğitimli personeli ile mutlak müşteri memnuniyetini gözeten, örnek bir kurum olmaktır.

Tel: 0530 964 9090
Fax: 0553 411 1616
Email: info@ozdikeryapi.com
Adres: Barbaros Mah. İ. İnönü Bulvarı No.134 Çaylı Apt. Kat 3/3 Mersin / Yenişehir

Özdiker Yapı Projeler Haritası

Özdiker Yapı Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer