|   |  Özemeksan İnşaat Firması
Özemeksan İnşaat

Özemeksan İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1994

  • Proje Sayısı : 9

Özemeksan İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Özemeksan İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Özemeksan İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Özemeksan İnşaat Hakkında

Özemeksan İnşaat Ltd.Şti. 1994 yılında inşaat sektöründe saygın ve uzman bir taahhüt şirketi olmayı hedefleyerek kurulmuştur. 2000′li yılları aştığımız bu günde ise Özemeksanı güvenilir ve uzman bir kuruluş haline getirmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Amacımız yılların verdiği bilgi ve deneyimiyle, günümüz ihtiyaçları doğrultusunda modern, çağdaş, güvenli projeleri hayata geçirmektir. Sektörde öncü, kalıcı ve ilk tercih edilen olmaktır.
 
Günümüz yapı teknolojisinde zaman, kalite ve maliyet konularının öneminin bilinci içinde olan firmamız çağımızın sağlam ve temeli güçlü olan yapı taşlarını oluşturan güven, kalite ve standartları başarıyla gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyetini ana ilke edinen, ihtisas alanımıza giren tüm yenilikleri ve gelişmeleri günlük takip eden deneyimli kadrolarımızla iz bırakan firmamız, bugüne kadar yaptıklarını yarınlarda yapacaklarının teminatı olarak sunmaktadır.

Tel: 0232 348 9595
Fax: 0232 348 9595
Email: info@ozemeksan.com.tr
Adres: Adalet Mahallesi 1586/16 Sokak No:4 Kat:1 D:1 İzmir / Bayraklı

Özemeksan İnşaat Projeler Haritası

Özemeksan İnşaat Projeleri

Özemeksan İnşaat Haberleri

  • Özemeksan'dan 6 Proje Geliyor
    Özemeksan İnşaat

    Özemeksan'dan 6 Proje Geliyor

    Sektörde 20 yılı geride bırakan Özemeksan, Bornova ve Bayraklı bölgesinde yapımı devam eden 6 farklı projeyle bölgenin konut ve ofis ihtiyacına yönelik çözümler üretiyor.Bugüne dek 600 konut inşa eden...

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.