|   |  Özen Yapı Firması
Özen Yapı

Özen Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1971

  • Proje Sayısı : 2

Özen Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Özen Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Özen Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Özen Yapı Hakkında

ŞİRKET PROFİLİ
 
1971 yılında Büyükada, İstanbul’da kurulan Özen Yapı, inşaat-gayrimenkul ve turizm sektörlerinde faaliyet göstermektedir.
 
Özen Yapı, sürekli gelişen bir yapı içerisinde, Büyükada ve İstanbul’un seçkin semtlerinde yönetmeliklere uygun, çevresel, tarihsel ve kültürel dokuya uyum sağlayan, depreme karşı dayanıklı, estetik ve lüks yapılar üretmektedir.  
 
İnşaat sektöründeki tecrübesi, deneyimli çalışanları ile lüks konut, villa, yalı, otel ve iş merkezi inşaatı, tarihi eser restorasyonu, bina yenileme, kat karşılığı inşaat ve her türlü yapı tadilatı alanında faaliyet göstermekte, talep geldiği takdirde kişiye özel projeler üreterek geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.
 
Özen Yapı'nın amacı, müşterilerinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını dikkate alarak, kaliteli ve konforlu yaşam mekanları üretmek, müşterilerinin hayat standardını yükseltmek, teknolojik, modern ve sağlam binalarda keyifle yaşanacak alanlar sunmaktır.
 
Güvenliğin ve konforun yüksek standartta, yeşil ve doğanın korunduğu yaşam alanları ile koşulsuz müşteri memnuniyeti şirketin önem verdiği değerlerdendir.  
 
Özen Yapı'nın başlıca prensibi, projelerini profesyonel bir ekiple planlayarak uygulamak ve zamanında teslim etmektir. Bu sayede, müşteri beklentilerini ve memnuniyetini sağlayıp uzun yıllar devam edecek dostluklar kurabilmektedir.
 
MİSYON VİZYON
 
Misyon
 
Modern mimari ve teknolojiden faydalanarak, müşterilerimize hayal ettikleri yaşam mekanlarını sunmak.
Gerekli standart ve yönetmeliklere uygun olarak, doğal hayata saygılı, estetik yaşam alanları üretmek.
Kaliteli, güvenilir, huzurlu, sağlam ve mutlu yaşamlar mekanları oluşturmak.
 
Vizyon
 
Modern mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanarak, kalitemizi, başarılarımızı ve hedeflerimizi sürekli yükselen bir grafik üzerinde tutmak. 
Müşterilerimize sağlam, güvenli ve mutlu bir yaşam sunmak.

Tel: 0216 363 6255
Fax: 0216 464 2192
Email: info@ozenyapi.com.tr
Adres: Bağdat caddesi, Ay apartmanı, 370 / 23 Şaşkınbakkal

Özen Yapı Projeler Haritası

Özen Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.