|   | 
Özensan AŞ

Özensan AŞ

  • Kuruluş Tarihi : 1978

  • Proje Sayısı : 1

Özensan AŞ, konut, ofis ve residence projeleri, Özensan AŞ hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Özensan AŞ ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Özensan AŞ Hakkında

Firmamız, yaklasık 50 senedir Karaköy-İstanbul'da Elektrikli El Aletleri sektöründe faaliyet göstermekte olup, faaliyetlerine 1978 yılındaki ünvan değişikliği ile ÖZENSAN Sanayi Makine ve Malzemeleri A.Ş. altında devam etmektedir. Kurulduğumuz ilk günden beri, ana ilkelerimizi sektörde dürüstlük, yenilikçilik ve süreklilik oluşturmaktadır. Bu ilkeler doğrultusunda faaliyet gösteren firmamız, kaliteli ürün, doğru fiyat ve maksimum hizmet politikası ile dünyaca tanınmış uluslararası markaların haklı güvenini kazanarak uzun yıllardır bu markaların Türkiye Mümessilliği'ni yapmaktadır.
ÖZENSAN'ın Türkiye Mümessili olduğu diğer Dünya Lideri firmalar da, hizmet ettikleri sektörde aynı prensip doğrultusunda ilerleyen ve üstün kaliteli ürünleri ile sektörlerinin önde gelen markaları olma özelliğini taşımaktadır.
ÖZENSAN olarak, Türkiye Mümessili olduğumuz profesyonel ürünleri ve ilerleyen teknolojileri tüm Türkiye'ye yaymak hedeflerimiz arasındadır. Bu doğrultuda, başta inşaat, ahşap, metal ve otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Siz sayın müşterilerimize satış, satış sonrası servis ve danışmanlık hizmetlerimizi sunmaktan mutluluk duyacağız.

Tel: 0312 284 5700
Fax: 0312 286 9668
Email: info@ozensantr.com
Adres: Osmanlı Caddesi, Elit İş Merkezi 27/9 Balgat Ankara / Çankaya

Özensan AŞ Projeler Haritası

Özensan AŞ Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer