|   |  Özer İnşaat Firması
Özer İnşaat

Özer İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1976

  • Proje Sayısı : 1

Özer İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Özer İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Özer İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Özer İnşaat Hakkında


Hakkımızda

Bursa'nın çeşitli bölgelerinde binlerce daire, çok sayıda işyeri projesi Özer Yapı temelleri 1976 yılında atıldı. 
Kuruluşundan bugüne, binlerce insanın yaşamına değer katan Özer Yapı, sektöründeki ilkleri sayesinde 'yaşam alanı' anlayışına kattığı yeni boyut ve müşterileri ile kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak büyüdü. 
Özer Yapı; bugün ile geleceğin çağdaş ve modern yaşam alanlarını oluştururken, yatırımcılar için, 'sürekli büyüyen' değer yaratmayı, her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları sunmayı, adı ile anılan 'güven' kavramı ile büyümeyi misyon edinmiş bir firma. 
Özer Yapı, doğru zamanda, doğru yerde, doğru projelerle ve güçlü adımlarla büyüyor. Bu büyüme sürecinde bugün olduğu gibi gelecekte de sektörde gerçekleştirdiği öncü projeler ve yeniliklerle, he
r zaman güvenilir ve 'garantili' yatırım kanalı olmayı hedef biliyor. 13 yıllık bilgi birikimi ve deneyimini estetik, teknoloji, lüks ve konfor ile birleştirerek bugüne kadar sayısız projeye imza atan Özer Yapı, yalnızca gayrimenkul satışında değil, satıştan sonra da her zaman yatırımcıların yanında oluyor. 
Projelerini 'hayatı güzelleştirme' misyonuyla hayata geçiren Özer Yapı, yaşamda karşılaşılabilecek tüm sorunları, ihtiyaçları ve olası beklentileri en ince ayrıntısına kadar hesaplıyor. Her Özer Yapı projesi, nitelikli konut ve yaşam projesi olma özelliğini taşıyor. 
Güvenlik, ekonomi, lüks ve konfordan hiçbir zaman taviz vermeyen Demir İnşaat, geçmişten geleceğe, gayrimenkul yatırımcıları için, 'bölgedeki en hızlı yatırım getirisini yaratma' iddiasını da taşıyor.

Özer Yapı'nın Vizyonu
 
İnşaat, ulusal ve uluslararası alanda hep daha iyi hizmetler sunmak amacıyla, sahasına giren bütün konularda rekabet edebilecek düzeyde sağlam temeller üzerine oturtulmuş bir büyümeyi hedef edinmiştir. 
 
Misyonumuz, çevreye saygılı olmak, sağlık ve emniyeti her zaman ön planda tutmak, kalite ve sağlamlığı temin etmek, müşteri memnuniyetini artırmak, mükemmelliği yakalamak, güvenilirliği koruyarak dinamik ve hızlı çalışma performansını azimle sürdürmek, yeniliklere açık sürekli bir gelişme içinde olmaktır. 
 
Vizyonumuz, çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken, toplumların kalkınması ve refahına katkıda bulunan özel sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yeralmaktır.

Özer Yapı'nın Hedefleri
 
Güvenilirliği ile kabul görmüş Özer markasının, teknik ve mimari başarısını, her yeni projede devam ettirmek ve Türk İnşaat Sektörü’ndeki yeniliklerin öncüsü ve geliştiricisi olmaktır.
 
Şehrin merkezinde, yeni, nitelikli, yaşamla iç içe projelere, Özer İnşaat imzasını atarak, girdiği bölgelerin, çehresini değiştirip yaşam standartlarını da yükseltmeyi amaçlar.

Tel: 444 21 01
Fax: 0224 246 4545
Email: info@ozerinsaat.com
Adres: İhsaniye Mh. Fatih Cd.  Özer 5 D Blok No: 18 Bursa / Nilüfer

Özer İnşaat Projeler Haritası

Özer İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.