|   |  Özgün Gıda Firması
Özgün Gıda

Özgün Gıda

  • Kuruluş Tarihi : 1992

  • Proje Sayısı : 1

Özgün Gıda, konut, ofis ve residence projeleri, Özgün Gıda hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Özgün Gıda ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Özgün Gıda Hakkında

Hakkımızda

1992 yılında kurulmuş ve kuruluşundan bu yana iç piyasada faaliyet gösteren Özgun, 2000 yılında kendi entegre işleme tesislerinde fındık ihraç etmeye başlamıştır. Türk fındık sektöründe üretici olarak yer alan firmamız her zaman fındık ürünleriyle iştigal etmiştir.

Başından beri, uluslararası kalite standartlarını karşılamaya odaklanmayı kaybetmeyen Özgün, dünya çapında tanınmış bir fındık işlemcisi haline gelmiştir. Bu yeterlilik altı kıtadaki iş bağlantılarımızı artırdı ve farklı ülkelerdeki müşterilerin çeşitli ihtiyaçlarını anlamamızı sağladı. Ayrıca, şirketin bir diğer hedefi, güncel piyasa bilgilerini kazanma ve ortaya çıkan gıda pazarı taleplerini karşılamak için onları kullanmaktan önderlik etmektir. Buna iyi bir örnek, pazar talebinden dolayı 10 yıl önce en iyi doğal ve işlenmiş organik fıstıkları (Avrupa'da BIO) satmaya başlamamızdı. 

Kurumsal değerlerimiz konusunda taviz vermeyen müşterilerimiz Özgün marka ürünlerin en kaliteli fındıklarını beklemektedir.

Kalite 

Özgür Gıda, üretilen malların milyonlarca insana sunulan ürünlere dahil olacağının bilincindedir. Bir ürünün kalitesi, onu oluşturan tüm bileşenlerin toplamıdır. Bu nedenle Özgün son tüketiciye karşı sorumludur. Çabalarımız her zaman en iyiyi üretmek ve müşterilerimizin ürün kalitesini arttırmaktır.

Teknoloji 

Özgun her zaman en son teknoloji gelişmelerine kendini adapte oluyor. Üretim hatlarının her aşamasında modern makinalar kullanılmaktadır. Özgür Gıda, teknolojik ekipmanlarla hızlı üretim yanında gıda güvenliği düzenlemelerine de büyük önem vermektedir. 

İşleme tesisinde bulunan tüm sistemler, gıda teknolojisinin bu düzenlemeleri yerine getirmesini gerektiren bir şekilde sağlıklı ve otomatik boru hatları ile birbirine bağlıdır. Hammaddenin yabancı maddelerden ayrılması, kalite politikamızda çok önemli bir yere sahiptir. Bu ürünler için son dört lazer tarayıcı modeli iki farklı üretim hattına kuruldu. İşlemin çeşitli aşamalarında optik sıralayıcılar, mıknatıslar, metal dedektörleri ve nihai ürünün tam otomatik ambalajlaması da mevcut.

Laboratuvarımız 

Tesisimizdeki modern laboratuar, gıda mühendislerinin kontrolü altında yüksek hassasiyette HPLC ile fiziksel, kimyasal, mikrobiyolojik ve Aflatoksin testleri gerçekleştirmektedir. Özgün, testin doğruluğunu ve güvenilirliğini doğrulamak için periyodik olarak yeterlilik test sistemine katılır.

Telefon: 0462 341 5201
Fax: 0462 341 5203
Email: ozgungida@ozgungida.com
Adres: Gürsel Mahallesi Stadyum Yanı 61250 Yomra / TRABZON TÜRKİYE

Özgün Gıda Projeler Haritası

Özgün Gıda Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.