|   | 
Özgün inşaat

Özgün inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1994

  • Proje Sayısı : 1

Özgün inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Özgün inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Özgün inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Özgün inşaat Hakkında

Kuruluşu 1994 olan Özgün İnşaat, müşterilerinin kalite beklentilerini karşılamaya ve arttırmaya devam etmektedir. Özgün İnşaat, her projesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaratıcı çözümler sunar.

2006 yılında toplam 30 milyon dolarlık inşaat hacmiyle Türk Yapı sektöründe önemli bir paya sahiptir.

Özgün İnşaat, birinci sınıf ekipman ve materyal kullanımı yanında yetenekli insan kaynakları, uluslararası kalite yönetimi,  yenilenen plan ve programlama metodları ile deneyimli ve dinamik yönetim anlayışı temel alınarak başarılarını arttırarak devam etmektedir.

Özgün İnşaat, yüksek kaliteli servisleri ve taahhüt edilen zamanda teslim edilen anahtar teslim projeleri sunmaktadır. Özgün İnşaat, yurt çapındaki özgün yeri ile müşterilerine istikrarlı ve etkin bir uluslararası firmanın desteğini ve güvenini sunar.

Özgün İnşaat, yurt içinde tamamlamış olduğu projelerle ve yeterli tecrübesiyle, yurt içi ve dısındaki operasyonlarda rekabete açık bir yapıya sahiptir. Yurt çapında referansları arasında büyük şirketlerin olması şirketin genişleyen vizyonu çerçevesinde, müşterlerine güven ve cesaret vermektedir. Zaman planlaması konusunda şirket, iyi bir itibara sahiptir ve kendi sektöründe en iyiler arasındadır.

Özgün İnşaat jeopolitik konumu gereğince avrasya, ortadoğu ve kafkaslardaki inşaat firmaları arasındaki yerini almaktadır.

Tel: 0216 369 5010
Fax: 0216 369 5227
Email: info@ozguncons.com
Adres: Cemil Topuzlu Cad. İş Bankası Blokları B Blok D:1 Fenerbahçe İstanbul / Bakırköy

Özgün inşaat Projeler Haritası

Özgün inşaat Projeleri

Özgün inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer