|   |  Özkan Aksoy İnşaat Firması
Özkan Aksoy İnşaat

Özkan Aksoy İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1999

  • Proje Sayısı : 1

Özkan Aksoy İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Özkan Aksoy İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Özkan Aksoy İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Özkan Aksoy İnşaat Hakkında

ÖZKAN AKSOY KİMDİR?

1977 Samsun - Terme doğumluyum. 2000 yılında Sakarya Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi - Tarih Bölümü mezunuyum. Evli ve 3 kız çocuğu babasıyım.

Eğitim dönemim içerisinde inşaat sektörüne yönelik yapı malzemeleri ve mobilya toptan ticareti ile 1999 yılında Aksoy Orman Ürünleri firmasını kurarak iş hayatına girmiş oldum. 2011 yılında inşaat sektöründe faaliyetlerine ağırlık vererek müteahhitlik hizmetleri vermeye başladım.

Sektörün sorunlarının ve çözümlerinin irdelenmesi noktasında aktif çalışmalar içerisinde yeralmış ve 2009-2014 yılları arasında EYÜP BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ve çeşitli STK'larda faaliyetlerde yeraldım. Mevcut durumda EYÜP MÜTEAAHHİTLER BİRLİĞİ (EMUDER) kurucu üyesi ve İdari İşler Başkan Yardımcılığı görevlerini sürdürmekteyim

MİSYON

AKSOY İNŞAAT, geçmişte olduğu gibi farklı, yenilikçi, modern ve estetik konut anlayışıyla geleceğe kurumsal bir bakış açısıyla, daha emin ve güçlü adımlarla ilerlemeyi hedefliyor. Müşterilerimizin memnuniyeti ve satış sonrası iyi iletişim her zaman için önceliğimiz olmuştur. Her geçen gün gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, en iyi hizmeti, belirlemiş olduğu kitleye sunabilmek için projelerimize aralıksız devam ederek markamızın kurumsal kimliğini koruyacağız.

VİZYON

AKSOY İNŞAAT ,müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, kurumsallığı, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Telefon: 0212 538 5011
Fax: 0212 627 4731
Email: info@ozkanaksoyinsaat.com.tr
Adres: Akşemsettin Mah. Cengiz Topel Cad. No:14 Alibeyköy Eyüp/İSTANBUL

Özkan Aksoy İnşaat Projeler Haritası

Özkan Aksoy İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.