|   |  Özkaya İnşaat Firması
Özkaya İnşaat

Özkaya İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1971

  • Proje Sayısı : 1

Özkaya İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Özkaya İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Özkaya İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Özkaya İnşaat Hakkında

Hakkımızda

İyiye, Güzele ve doğruya...

GEÇMİŞTEN BUGÜNE...

Özkaya Tuğla İnşaat Ltd. Şti. 1971 yılından bu yana tuğla ve inşaat sektöründe hizmet vermektedir.

Konusunda uzman mimar ve mühendisleriyle kalite ilkesinden ödün vermeksizin günümüze kadar yaklaşık 200.000 m2 konut inşaa etmiştir.

Firmamız Özkaya grubun diğer şirketi Ceylan Toprak San.Tic. A.Ş. ile birlikte taahhütlerini ve aldığı projelerini eksiksiz,zamanında ve kaliteli olarak  yerine getirmeyi kendisine vizyon edinmiştir.

Daha iyiyi, güzeli, doğruyu hedefleyen firmamızın inşaa ettiği konut ve iş merkezleri müşterilerimizin kaliteye olan talebi doğrultusunda özellikle tercih edilmektedir.

KALİTE

Konusunda uzman mimar ve mühendisleriyle kalite ilkesinden ödün vermeksizin günümüze kadar yaklaşık 200.000 m2 konut inşaa etmiştir.

VİZYONUMUZ

Firmamız Özkaya grubun diğer şirketleri Ceylan Toprak San.Tic.Ltd.Şti ile birlikte taahhütlerini ve aldığı projelerini eksiksiz, zamanında ve kaliteli olarak yerine getirmeyi kendisine vizyon edinmiştir.

PROJELERİMİZ

Projelerimizde  ar-ge çalışmalarından  sonuçlandırıncaya kadar olan süreçte aynı titizlik ve özeni gösteriyoruz. Konusunda başarılı ve güven duyduğumuz çalışma arkadaşlarımızı seçerek işimizi en iyi şekilde yapabilmek için çalışıyoruz. Tüm projelerimizde en temel taşımızı insan ve birey olarak konumlandırıyor, ardından aile ve daha kalabalık grupların sosyal yaşam alanlarını oluşturuyoruz. Çalışmalarımızın her aşamasında tüm canlıları ve çevresel etmenleri göz ardı etmeksizin  doğru ve iyi işi yapmak için çaba harcıyoruz.

İnsan kalitesini üst seviye de tuttuğumuz tüm projelerimizde malzeme seçimlerinde de aynı özeni göstermeye gayret ediyoruz. Yapı ürünlerini, üretim tecrübemizle hassasiyetle seçiyoruz.  Kullanılan tüm malzemelerin olabildiğince kaliteli ve müşterilerimizin beğenisini kazanacağını düşündüğümüz şekilde olması için çalışıyoruz. Harcanan emeklerin boşa gitmemesi için de tüm bu özene değer insanlarla buluşturmak istiyoruz. "İyiyi, güzeli, doğruyu" bunu hak eden müşterilerimize sunmak istiyoruz.

Telefon: 0312 490 2671
Fax: 0312 490 2671
Email: info@ozkayainsaat.com.tr
Adres: Sancak Mahallesi 532. Sokak No:6 Çankaya / ANKARA - TURKEY

Özkaya İnşaat Projeler Haritası

Özkaya İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.