|   |  Özkoca İnşaat Firması
Özkoca İnşaat

Özkoca İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Özkoca İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Özkoca İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Özkoca İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Özkoca İnşaat Hakkında

Hakkımızda

Özkoca İnşaat olarak hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde çalışanlarımızın, tüm iş ortaklarımızın ve halkımızın takdiri ve güvenini kazanmış olmanın verdiği sorumluluk bilinci ile geleceğe yol alıyoruz.

Özkoca İnşaat hayata geçirdiği projelerle, hem grubun Kurumsal Sosyal Sorumluluk yaklaşımıyla örtüşmekte, hem de ona yeni değerler katmaktadır.

Özkoca İnşaat, çalışanları ve yaşattığı değerleri ile bir bütündür. Grubun en başta gelen sorumluluğu, vizyon ve misyonuna uygun hareket ederek tüm paydaşları için değer üretmek, davranış ve ilkeleriyle saygın ve örnek bir kurumsal kültür oluşturmaktır. Başarma azmi, dürüstlük ve şeffaflık, müşteri memnuniyeti, küreselleşme ve topluma katkı Özkoca İnşaat'ın temel değerleri ve kurumsal stratejisinin itici güçleridir.

Kurumsal saygınlığını müşteri memnuniyeti ve güveniyle kökleştiren firmamız, yılların tecrübe ve bilgi birikimini sürekli yeni teknolojilerle destekleyerek yarınların gereksinimlerine bugünden cevap vermek amacındadır.

Vizyon ve Misyon

Vizyonumuz;
Sürekli gelişim odaklı yapımızla kaliteden ödün vermeden müşterinin hayalini kusursuzlukla gerçeğe taşıyarak ödülünü müşteriden alan firma olmaktır. 

Modern cephe uygulamaları, alüminyum ve pvc kapı - pencere sistemleri ile insanların yaşam standartlarını yükseltmek vizyonumuzun ön koşuludur. 

Yenilikçi, geleceği belirleyici ürünler, sistemler ve farklı tasarım ürünlerini yaratıcı uygulamalarla buluşturarak sektörümüzde liderliği devam ettirmektir. 

Misyonumuz;
Gelişen teknoloji ve ilerleyen iş sistemini kendi temel değerlerimizle bütünleştirip kusursuz iş yapma ve iş bitirme anlayışıyla kaliteli hammadde, bilinçli personel, planlı çalışma unsurlarından ödün vermeden sürekli değişen ve artan müşteri isteklerini karşılamak ve yeni beklentiler yaratmaktır. Sorunsuz ürün geliştirme vizyonuyla geliştirilen projeleri gelişmiş mühendislik fikirleri ile birleştirerek kendi sektörümüzde özgün ürünlerin sa­hibi olmaktır.

Kalite Politikası

Ürünlerimizi, kullanım amacına ve güvenilirlik, kalite ve etkinlik açısından risk oluşturmayacak şekilde imal etmek amacıyla uygun bir Kalite Güvence Sistemi uygular ve sistemimizi sürekli iyileştiririz. Bu hedefe ulaşılmasını bir yönetim sorumluluğu olarak kabul eder, tüm çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin sisteme katılımını sağlarız. 

Kalite Politikamızın tüm çalışanlarımıza benimsetilmesi ve Kalite Sistemimizle ilgili kavram ve prensiplerin iyi anlaşılması için sürekli ve planlı eğitim yaparız. 

İş Mükemmelliği Modeli yaklaşımını benimser, bu doğrultuda tüm süreçlerimizi ve kalite hedeflerimizi sürekli gözden geçirerek iyileştirir ve mükemmellik yolculuğumuzu kararlı bir şekilde sürdürürüz. 

Müşterilerimizi tatmin etmek için beklentilerini doğru anlar, bu beklentileri aşmak için çabalar ve kendilerini değerli hissetmelerini sağlarız. 

Müşterilerimizin hizmetlerimizden memnuniyeti için; iletişime açık ve sürekli gelişmeyi hedeflemek iş disiplinimizin en büyük prensibidir.

İnsan Kaynakları

İş başvurusunda bulunmak için lütfen info@ozkocainsaat.com.tr adresine mail atabilirisinz.
Açık pozisyonlara uygunluğu yönünden değerlendirmeye alınacak ve işe alım prosedürüne uygun olarak size geri dönülecektir.

Telefon: 0262 371 1073
Fax: 0262 371 1052
Email: info@ozkocainsaat.com.tr
Adres: Ata Evler Mah. Sapanca Yolu Cad. No:42 Özkoca Plaza Kartepe/Kocaeli

Özkoca İnşaat Projeler Haritası

Özkoca İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.