|   |  Özmilenyum İnşaat Firması
Özmilenyum İnşaat

Özmilenyum İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Özmilenyum İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Özmilenyum İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Özmilenyum İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Özmilenyum İnşaat Hakkında

Kurumsal

2002 yılında temelleri atılan Özmilenyum İnşaat köklü bir aile şirketidir. Türkiye içinde ve yurt dışında başarı ile tamamladığı projeler ile sektörün en güvenilir şirketleri arasında yerini almış, bu değerleri kaybetmeden yola devam ederek İstanbul’un da en güçlü firmalardan biri olmayı hedeflemektedir.
 
2015 yılı itibari ile 500.000 M2 alan inşa eden Özmilenyum, faaliyet alanlarını her sene arttırarak Kamu binalarından, sektör projelerine, ticari merkezler, ofis binaları ve sosyal alanlara kadar geniş bir portföy de üretim yapmaya devam etmektedir.
Özmilenyum inşaat sektöründe yıllardır biriktirdiği deneyimi çevre, doğa ve insanla barışık projelere imza atmak için kullanmaktadır. Bütün projelerinde bireyin sosyal, kültürel ve yaşamsal ihtiyaçlarını merkeze alan Özmilenyum çağımızın kent ve kentleşme sorunlarını doğru tespit ederek bunları aşarak rahat ve konforlu yaşam alanları oluşturmayı hedef edinmiştir

Misyonumuz
Her projesinin merkezine insanı koyan Özmilenyum büyük şehir sorunlarını doğru tespit ederek, ulaşımı, konumu ve iç mekan alanları ile azami konfor, kolaylık ve değer artışı sunabilmeyi ilke edinmiştir. Genç ve dinamik mühendislik kadrosu, ilkeli şirket politikaları ile bütün projelerini vaktinden önce teslim etmiş ve bunu yaparken “ estetik, sosyal doku, doğal ortamlar ve sürdürülebilir yaşam “ kavramlarını öne çıkartmıştır.
 
Değerlerimiz
Gerek yönetim gerek faaliyet anlayışımızın merkezinde “insana saygı” yer alır.
Bu dünyayı gelecek nesillerden ödünç aldığımızın bilinciyle hareket eder, sürdürülebilir bir yaşam için sürdürülebilir kentler yaratmak gerektiğini düşünürüz.
Kaliteli bir yaşamın tüm insanların hakkı olduğuna inanır ve projenin gerektirdiği kaliteden hiçbir gerekçe ile ödün vermeyiz.
Gelişmenin ve ilerlemenin çevremizle birlikte olması gerektiğini bilir kendimizle birlikte çevreyi de geliştirmek için çalışırız.

Tel: 0212 854 3811
Fax: 0212 854 3811
Email: bilgi@ozmilenyum.com
Adres: Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Cad. 1991 Sok. Beycenter İş Merkezi 0016 K:3 D:2 İstanbul / Beylikdüzü 

Özmilenyum İnşaat Projeler Haritası

Özmilenyum İnşaat Projeleri

Özmilenyum İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.