|   | 
ÖZTAŞ Limited

ÖZTAŞ Limited

  • Kuruluş Tarihi : 1995

  • Proje Sayısı : 1

ÖZTAŞ Limited, konut, ofis ve residence projeleri, ÖZTAŞ Limited hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve ÖZTAŞ Limited ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

ÖZTAŞ Limited Hakkında

Şirketimiz 1995 yılında Mustafa Aydar tarafından kurulmuştur. İlk olarak özel ve kamu kuruluşlarına araç kiralama hizmeti veren şirketimiz daha sonra pek çok alanda faaliyet göstererek başarılı projelerin altına imza atılmıştır. Deneyimlerimizden aldığımız güvenle ve güçlü araç filomuzla Erzurum 2011 Üniversite Kış Olimpiyatlarında organizasyon taşımacılığı hizmetimizle dünya çapında bir organizasyonda yer almaktan onur duymaktayız. Bakü- Tiflis-Ceyhan Boru Hattı Projesi kapsamında 6 yıldır yürüttüğümüz Karla Mücadele hizmeti, Geohazard Bakım ve Onarım Ekibi, Row Patroling, Acil Müdehale Personel hizmeti ile boru hattı boyunca gerçekleştirilen operasyonların önemli bir kısmında yer almaktayız.
 
2009 yılında Adana ili Kozan ilçesinde Enerji SA yatırımı olan Kavşak Bendi Hidroelektirik Santrali' nin santral binası, şalt sahası, ulaşım yolları, tünel denge bacası işlerini 145 personel ve 36 iş makinası ile yürüten şirketimiz inşaat ve hafriyat sektöründeki faaliyetlerine yol yapım çalışmaları, otel, anaokulu inşası ve toplu konut gibi yeni projeleri ile büyük bir sıçrama gerçekleştirilmiştir. Çeşitli kamu ve özel kuruluşlara verdiğimiz temizlik hizmetleri, sayaç okuma, distribütörlük ve bayilik hizmetleri ile de çeşitli sektörlerde faaliyet göstererek kalitemizden ve değerlerimizden ödün vermeden büyümeye devam etmekteyiz.

Tel: 0322 612 0187
Fax: 0322 613 0000
Email: info@oztaslimited.com
Adres: Türlübaş Mahallesi Adana Caddesi No:24 Adana / Ceyhan

ÖZTAŞ Limited Projeler Haritası

ÖZTAŞ Limited Projeleri

ÖZTAŞ Limited Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer