|   |  Öztek Yapı Firması
Öztek Yapı

Öztek Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1982

  • Proje Sayısı : 3

Öztek Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Öztek Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Öztek Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Öztek Yapı Hakkında

Kurumsal

1982 yılında kurulan Öztek Şirketler Grubu, öncüsü olduğu sektörlerde her aşamada “Kaliteden Ödün Vermeden Başarı” vizyonu ile hareket etmektedir. Tekstil, turizm, konfeksiyon, inşaat, serbest bölge yatırım ve işletmeciliği sektörlerinde uzun yıllar faaliyet gösteren Öztek Şirketler Grubu, AR-GE çalışmaları ve inovasyon ile zamanı yakalamaktadır. Ofis- iş yeri inşaatı, konut inşaatı, serbest bölge yatırım ve işletmeciliği gibi sektörlerde çağdaş ve yenilikçi çalışmaları ile gelişimini sürdürmektedir. Kurulduğu günden bu yana düzenli bir büyüme içerisinde olan Öztek Şirketler Grubu; var olduğu her sektörde ve yatırımlarında en yüksek kalitede iş yapmanın, ciddi çalışmanın ve Türkiye’ye hizmet etmenin ödülünü; yerel ve küresel ekonomide önemli bir aktör haline gelerek elde etmiştir.

Öztek Yapı, Öztek Şirketler Grubu’nun gayrimenkul sektöründe, kendi arsaları üzerinde kaliteli, çağdaş ve fonksiyonel yapıları hiçbir finans kaygısı taşımadan, hızla hayata geçireceği yeni markasıdır. Öztek Yapı A.Ş. farklı proje arayan yatırımcılar için yepyeni bir projeksiyon sunmaktadır. Çağlayan ve Kâğıthane başta olmak üzere İstanbul’un çeşitli semtlerinde çağdaş ve fonksiyonel ofis ve iş yerleri; Bodrum ve Çeşme’de ise benzeri olmayan eşsiz lokasyonlarda özel konut alternatifleri üreten Öztek Yapı, tüm bu değerli projelerini ‘geleceğe armağan’ edecektir.

Telefon: 0212 241 2000
Fax: 0212 241 2000
Email: info@oztekyapi.com.tr
Adres: Ayazma Yolu Okul Sokak No: 10 Öztek İş Merkezi Kağıthane - İstanbul

Öztek Yapı Projeler Haritası

Öztek Yapı Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.