|   |  Öztürkler Grup İnşaat Firması
Öztürkler Grup İnşaat

Öztürkler Grup İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Öztürkler Grup İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Öztürkler Grup İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Öztürkler Grup İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Öztürkler Grup İnşaat Hakkında

Firma Profili

Uzun yıllar boyu edindiğimiz deneyimlerimizi, teknolojinin en son adımlarıyla geliştiriyor ve sizlere daha modern ve yaşanabilir yaşam alanları sunuyoruz. 
 
Öztürkler Grup İnşaat olarak, yalnızca bugünkü ihtiyaçlarınızı karşılamaya dönük değil, aynı zamanda yarının getireceği yeni durumları göz önünde bulundurarak projeler geliştiriyoruz. 
 
Ortaya çıkardığımız yaşam alanlarının güvenli, estetik, kullanışlı ve yaşam kalitesini en üst düzeye taşıyabilecek nitelikte olmasına ayrıca önem veriyoruz. 
 
Öztürkler Grup İnşaat olarak gerçekleştirdiğimiz tüm projelerimizde her zaman en yenisini, en gelişmiş teknolojiyi ve en uygun çözümü sunmayı hedefliyoruz. 
 
Prensibimiz, teknoloji, kalite ve güvenlikten ödün vermeden, her zaman en hesaplısını sunabilmek… 
 
Ortaya koyduğumuz her işin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz; çünkü yaptığımız işi seviyoruz.
 
Vizyonumuz
İnsan olmanın sorumluluklarının bilinciyle; başarımızı, kalitemizi ve hedeflerimizi sürekli yükselen bir grafik çizgisinde tutmaktır. Kalite, yüksek müşteri memnuniyeti, çevreye saygı ve koruma ana ilkelerimizdir.
 
Misyonumuz
İnsanlara yüksek standartlarda yaşama imkanını, modern mimari ve gelişen teknolojinin en son olanaklarından faydalanarak, en düşük maliyetlerle sunmaktır.

Tel: 0312 344 0024
Fax: 0312 344 0024
Email: bilgi@ozturklergrupinsaat.com
Adres: Pamuklar Mah. Sivas Cad. No:10 Ankara Yenimahalle

Öztürkler Grup İnşaat Projeler Haritası

Öztürkler Grup İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.