|   | 
Öztürkler Yapı

Öztürkler Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1975

  • Proje Sayısı : 1

Öztürkler Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Öztürkler Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Öztürkler Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Öztürkler Yapı Hakkında

HAKKIMIZDA

Müteahhitlik hizmeti veren şirketimiz Hasan ÖZTÜRK tarafından 1975 yılında Trabzon’da kurulmuştur. 37 yıldır konut ihtiyacının karşılanmasında sektörün güçlü bir temsilcisi olarak birçok aileyi ev sahibi yapmış, güven ve kalitenin simgesi olmuştur. Müşteri memnuniyeti, kalite ve sürat ilkelerini esas alan şirketimiz, taahhütlerini yerine getirmekte gösterdiği titizliğiyle konut yatırımında tercih edilen şirket olmuştur.

VİZYONUMUZ

Sosyal sorumluluklarımızın bilinci ve sahip olduğumuz manevi değerler ile müşteri memnuniyetini sağlayıp, kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmak. Girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek, kalitesini yükseltmek, inşaat sektöründe kaliteli ve güvenilir projelerle sektördeki yerini daima sağlamlaştıran, doğaya, canlıya saygılı modern yaşam alanları üreterek ülkemize ve dünyamıza yakışır konut projeleri inşa eden şirketlerinden biri olmaktır.

MİSYONUMUZ

Kurulduğu günden buyana yakalamış olduğu büyüme ivmesini, tecrübeli ve kaliteli kadrosu ile asla vazgeçmeyeceği çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet ve ürüne önem veren anlayışı ile önümüzdeki yıllara taşımaya kararlı olan şirketimiz, gelecekteki başarılarını sosyal, kültürel ve çevre projelerine yapacağı katkılarla paylaşmayı hedeflemektedir.

Tel: 0462 229 2855
Fax: 
Email: info@ozturkler-yapi.com
Adres: Gülbahar Hatun Mahallesi Tekel Sokak No: 2/A  Merkez Trabzon

Öztürkler Yapı Projeler Haritası

Öztürkler Yapı Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer