|   | 
Öztürkoğulları İnşaat

Öztürkoğulları İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1979

  • Proje Sayısı : 1

Öztürkoğulları İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Öztürkoğulları İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Öztürkoğulları İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Öztürkoğulları İnşaat Hakkında

Hakkımızda

Baysan İnşaat olarak 1979 yılında inşaat alanında faaliyete başlayan aile şirketimiz, kurucumuz olan babamız Öztürk Acavit' in vefatı ile 2007 yılında yeni yönetim kurulu kararıyla şirketimize kurucumuzun adı verilip Öztürkoğulları olarak değiştirilmiştir. Yeni yönetim kadromuz ile birlikte faaliyet alanı genişletilerek inşaat, tekstil, otomotiv, gıda ve turizm sektörlerinde hizmet vermeye başlamıştır. İstanbul'un çeşitli semtlerinde inşaatın yanı sıra restaurantlar, tekstil mağazaları, yapı marketleri alanında hizmetler vermektedir. İstanbul’da ve bugün Türkiye’nin çeşitli noktalarında inşaat faaliyetlerini yürütmektedir. Birçok kamu kurum ve kuruluşlarında ve Silahlı Kuvvetlerin yanı sıra özel sektörde alt yapı, tünel yapımı ve üst yapı olmak üzere taahhüt işleri yapımını sürdürmektedir.
Güçlü finans yapısı ve kalite anlayışı ile hedeflerini sürekli büyütmekte, yeni proje ve fikirlerle geliştirmektedir.

Şuan Seyrantepenin en gözde yerinde kalite standartlarından ödün vermeden, değerli olanın "insan" olduğu felsefesiyle ve bilinciyle, bu inancı paylaşan çalışanlarla prestijli bir yaşam alanı inşa etmektedir.
 
Kurucularımız
 
Devrim Acavit
Yönetim Kurulu Başkanı

1979 yılında İstanbul' da doğdu. İlk ve Ortaöğrenimini İstanbul' da tamamlayıp İnşaat Teknik Lisesi'nden mezun oldu. 1994 yılında iş hayatına Nova Holding-Kemer Country projesinde görev alarak büyük bir sorumlulukla başlayan Devrim Acavit 2001 yılına kadar görevini başarıyla yerine getirip, babasının kurucusu olduğu Baysan İnşaat' a Proje Koordinatörü olarak geçti. 2007 yılında babasının vefatıyla şirketin başına geçen Acavit halen Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.
 
Bülent Acavit
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

1975 yılında İstanbul'da doğdu. Eğitim hayatını İstanbul'da tamamlayan Bülent Acavit inşaat sektörüne Nova Holding ile başlayıp 2001 yılında aile şirketi olan Baysan İnşaat'a Proje Sorumlusu olarak geçti. 2007 yılında Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak göreve gelen Bülent Acavit şirketin gelişmesi ve büyümesinde önemli adımlar atarak iş hayatına kardeşi ile birlikte devam etmektedir.

Tel: 0850 832 0202
Fax: 
Email: info@ozturkogullari.com.tr
Adres: Yeşilce Mah. Dalgıç Sok. No:15/c İstanbul / Kağıthane

Öztürkoğulları İnşaat Projeler Haritası

Öztürkoğulları İnşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer