|   | 
Özül inşaat

Özül inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2006

  • Proje Sayısı : 1

Özül inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Özül inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Özül inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Özül inşaat Hakkında

Özül İnşaat Ltd. Şti., 2006 yılında inşaat ve dış ticaret işleri ile iştigal etmek amacı ile Ankara da kurulmuştur

İlk olarak Batıkentte 40 dairelik konut projesini tamamladıktan sonra Azerbaycan da toplamda 40000m2 20 katlı, 315 odalı, 5 yıldızlı Qafqaz Hoteller zincirine dahil Qafqaz Baku City Hoteli anahtar teslim olarak tamamlamıştır. 

Şirketimiz halen Ankaranın çeşitli semtlerinde prestijli lux konut ve ofis projelerini sürdürmektedir.

Öncelikli amacımız orta gelir gurubuna hitap eden ancak lux konutlarda aranan tüm özelliklere haiz, betonarmesi ve kullanılan tüm malzemeleri ile içinde oturan kişiye gönül huzuru verecek depreme dayanıklı konutlar inşaa etmektir. Bu amaç doğrultusunda orta gelirli halkımıza Batıkentte konut üretirken finansman ihtiyacımızı karşılamak amacı ile diğer semtlerde yüksek gelir gurubuna hitap eden konutlarda üretmekteyiz.

Şirketimiz son olarak Ankarada bir ilk "Yüksek Güvenlikli Ofis Binaları" üretimine başlamıştır. Bu ofisler Milli Savunma Sanayisinin aradığı Tesis Güvenlik Sertifikası almak için gerekli tüm özellikleri içerecek şekilde üretilecek, bu binalardan ofis alan firmalara istedikleri taktirde bu sertifikanın alımı için danışmanlık hizmeti verilecektir.

Yapmakta olduğumuz hizmetin bilincindeyiz. Sorumluluklarımızın farkındayız.

Tel: 0312 219 8400
Fax: 0312 219 8401
Email: info@nepoffice.com
Adres: M.Kemal Mah. 2155. Sok. No:4 Ankara / Çankaya

Özül inşaat Projeler Haritası

Özül inşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer