|   | 
Özülke İnşaat

Özülke İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2004

  • Proje Sayısı : 1

Özülke İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Özülke İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Özülke İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Özülke İnşaat Hakkında

Hakkımızda

ÖZÜLKE İnşaat Ticaret Anonim Şirketi, 2004 yılında İstanbul’da kuruldu. Faaliyetlerine inşaat, taahhüt, proje ve müşavirlik hizmetleri sunarak mütevazı bir başlangıç yaptı. Projelendirme ve müşavirlik çalışmalarında çağdaş mimarinin çözümleme mantığını, çevresel yaklaşımlara ve hizmet alanların alışkanlıklarından uzaklaşmadan, doğa-çevre ikilemini özellikle dikkate alarak çözmeyi, alışkanlıklarına ilke edinerek faaliyetlerini sürdürdü.

Şehircilik anlayışında çağdaş yaklaşımlar sergilemek için, insan hayatını kolaylaştıran, iş-yaşam ekseninde konforu planlayan projeler üretti.

Çalışmaları esnasında, orta ve uzun vadeli ön görüler yanında doğanın, gelecek nesillerin bize ödünç verdiği en önemli değer olduğu ilkesine dikkat etmesi, inşasını sürdürdüğü projelerde niteliklere önem vermesi, her alanda planlı ve esnek çözümler üretmesi, saygın ve güvenilir olmasını sağladı.

ÖZÜLKE, ülke ekonomilerinin itici gücü olan inşaat sektöründe kendine yer açması gerekliliğinden hareketle analizler yapmayı, kurumsal yapılaşmasını geliştirerek çözdü.

ÖZÜLKE İnşaat Ticaret Anonim Şirketi; ülke genelinde temel ilkelerine referans olabilecek konut, rekreasyon-sosyal donatı alanları ve genel peyzaj düzenlemeleri, yol-köprü düzenlemeleri, altyapı tesisleri, günümüz modernizasyonuna uygun laboratuarlar, spor ve kültürel tesislerden oluşan okullar, dini tesisler inşa etmiştir.

Yukarıdaki sadece bir kısmından bahsettiğimiz projeler ile, sürdürülebilir kalkınma çabalarının merkezinde ve ülke ekonomilerinin gelişmesinde gayret sarfetmenin kıvancına katkıda bulunabilmek, asrımızı daima ileriye taşımak istedik.

ÖZÜLKE İnşaat Ticaret Anonim Şirketi, projelendirme-geliştirme-uygulama üçgeninde bu temayı ön planda tutacak ve başarmaya devam edecektir…

Vizyon

Bilgi birikimi ve deneyimiyle nitelikli insan kaynağını birleştirerek inşaat teknolojisinde standart sağlamak. Türkiye’nin en önemli yapı sanatkarı olmak ve topluma en kaliteli yaşam alanları sunmak.

Misyon

Uyguladığımız projelerle şehir adacıkları kurarak, bütünselde şehrin kimliğini tamamlamak. Geleceği şekillendirecek insanların, huzur ve mutlulukla yaşayacakları alanları sanatsal yapılarda sağlamak.

Kalite Politikamız

Sunduğumuz kaliteli hizmetlerimiz ile bugün ülkemizde ve faaliyet gösterdiğimiz diğer ülkeler de seçkin ve tercih edilen hizmet kuruluşlarından biri olmanın başarısı ile haklı bir gurur yaşamaktayız. Bu doğrultuda ulaştığımız kitle ile takım arkadaşlarımız arasında ki iyi iletişimi sürekli geliştirerek devamlılığı sağlamak kalite anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.

Sürekli gelişen rekabet koşulları altında her zaman gelişime açık yapımızla en son teknolojiye uygun, ekonomik, yürürlükteki mevzuat şartlarını, şartnamelerini, standartları, müşteri beklentilerini karşılayan projeler geliştirmekteyiz.

Meslek içi eğitimler ile sektördeki yenilikleri yakından takip ederek, deneyimli ve yeniliğe açık çalışanlarımızla, kalite yönetim sistemimizi sürekli geliştirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayız.

Tüm çalışanlarımızın şirketin amaç ve hedefleri doğrultusunda katılımına teşvik edici kalite yönetim modelleri oluşturmaktayız.

Özülke İnşaat olarak ülkemizin geleceğini kurarken bize düşen görevlerinde farkındayız ve bu görevlerimizi yerine getirirken de her anlamda en kaliteli yaşam alanlarını kurmak için çalışıyoruz.

Hizmette sürekliliği sağlamak için devamlı gelişmek, gelişmek için yatırım yapmak, yatırım yapmak için kaynak yaratmanın bilincindeyiz.

Telefon: 0212 320 6261
Fax: 0212 320 9291
Email: info@ozulke.com.tr
Adres: İmrahor Cd. Kervansaray Sk. Maksem İş Merkezi No: 30 Sütlüce Beyoğlu /İSTANBUL

Özülke İnşaat Projeler Haritası

Özülke İnşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer