|   |  Özütaş İnşaat Firması
Özütaş İnşaat

Özütaş İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Özütaş İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Özütaş İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Özütaş İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Özütaş İnşaat Hakkında

ÖZÜTAŞ İNŞAAT A.Ş.

İnşaat Sektöründe Altyapı ve Üst Yapı İnşaatlarında hizmet gösteren, kurucu ortaklarının 20 yılı aşkın sektörel bazda birçok projeyi tamamladığı, firmamız ÖZÜTAŞ İNŞAAT A.Ş. alanında uzman ve deneyimli kadrosu ve sahip olduğu teknik altyapısı ile sektörün hızlı büyüyen firmalarındandır.

ÖZÜTAŞ İNŞAAT A.Ş. Alt Yapı ve Üst Yapı İnşaatlarında projelendirme, maliyet analizi, uygulama alanlarında yeni teknolojilerin sektöre adaptasyonu için çalışmış,çözüm odaklı,ekonomik,verimli ve düşük işletme maliyetli alt yapı ve üst yapı inşaatlarına öncülük etmiştir.

Kaliteyi, kullanılabilirliği, fen ve sanat kaidelerinden ayrılmadan günümüz şartlarında ekonomi ile sentezleyerek, fayda –maliyet analizini kendisine hedef edinmiştir.

Yapmış, denetlemiş, danışmanlığını yapmış ve yapımına devam edilen projelerde karşılıklı diyalog ve sorumlu meslek uzmanlığından ayrılmamıştır.

Telefon: 0312 395 7161
Telefon: 0532 492 7944
Telefon: 0533 811 8849
Email: info@ozutas.com
Email: serkankaratas@ozutas.com
Email: fevzidoner@ozutas.com
Adres: Gazi Mahallesi Silahtar cad. No:132/2 Yenimahalle-Ankara/Türkiye

Özütaş İnşaat Projeler Haritası

Özütaş İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.