|   |  Özyazıcı inşaat Firması
Özyazıcı inşaat

Özyazıcı inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1987

  • Proje Sayısı : 4

Özyazıcı inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Özyazıcı inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Özyazıcı inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Özyazıcı inşaat Hakkında

ÖZYAZICI İNŞAAT, 1987 yılından günümüze kadar gerçekleştirdiği projelerle, uzmanlığını ortaya koyan, ürettiği yaşam alanlarıyla insan öncelikli bir kurum olarak yerini aldı.

Ihlamur Evleri, Ihlamur AVM, Ünalan Konutları, Silivri KİPTAŞ Konutları, Maltepe KİPTAŞ 1.Etap Konutları, KİPTAŞ İkitelli Konutları, Başakşehir Devlet Hastanesi tamamlanan projeleridir. Halen inşası devam etmekte olan proje ise, İstanbul’un sembol projelerinden Nish İstanbul projesidir.

Özyazıcı İnşaat, kaliteli ve prestijli yaşam alanları sağlamak, güvenilir inşaat firması denince ilk akla gelen firma olmak vizyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşterilerine çözümler sunarken en kaliteli hizmeti vermek, şirketin öncelikli hedefleri arasındadır. Özyazıcı İnşaat kaliteli işler çıkarmaya, kendini sürekli geliştiren, yeniliklere açık ve güvenilir bir firma olmaya değer verir.

Özyazıcı İnşaat, inşaat sektöründe önemli olan; kaliteli projeler yapmak, güvenilir olmak ve verimli çalışmak gibi hassas konulara azami dikkat gösterir. Son teknolojilerden yararlanmak, ulusal ve uluslararası standartlara uygunluk ve işin uzmanı ile çalışmak, şirketin kalite politikasının temellerini oluşturur.

Her koşulda mükemmelliği hedefleyen Özyazıcı İnşaat, en alt kademeden tepe yönetime kadar tüm çalışanlarını ve iş ortaklarını sürekli gelişime, dürüstlüğe, verimli çalışmaya ve yaptığı işe değer katmaya teşvik eder.

Tüm faaliyetlerinde çevreye ve içinde bulunduğu topluma karşı sorumluluklarını dikkate alarak hareket eden Özyazıcı İnşaat, bu duyarlılığını çevreye minimum seviyede etki eden ürün ve teknolojileri kullanarak gösterir. Standardın üzerinde işler çıkarmak ve sürdürülebilir yaşam ilkeleri doğrultusunda hareket ede

Tel: 0212 481 2523
Fax: 0212 481 2529
Email: info@ozyazici.com.tr
Adres: Tozkoparan Mh Cevat Açıkalın Cd. Onur Sitesi B BlokD: B1-B2 NO:39 Merter İstanbul / Güngören

Özyazıcı inşaat Projeler Haritası

Özyazıcı inşaat Projeleri

Özyazıcı inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.