|   |   |  Özyurtlar Holding’te 2 ayda, satışların yüzde 80’i online’dan geldi

Özyurtlar Holding’te 2 ayda, satışların yüzde 80’i online’dan geldi

Koronavirüs karşısında,online satış faaliyetlerini aktifleştiren ilk inşaat firmalarından biri olan Özyıırtlar Holding, mart ve nisan aylarını kapsayan 2 aylık süreçte, satışların yüzde 80’inin online olarak gerçekleştirildiğini açıkladı.

Özyurtlar Holding’te 2 ayda, satışların yüzde 80’i online’dan geldi

Salgın döneminde satış ofisi faaliyetlerini sonlandırmadıklarını, online satış ile desteklediklerini kaydeden Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Alper Özyurt, “Salgın nedeniyle evde kalmak zorunda olan yerli yatırımcılarımız ile ülkelerini terk edemeyen yabancı yatırımcılarımız, online satışa yöneldi. Bu dönemde satışlarımızın yüzde 80’ini online kanaldan sağladık. Virüs karşısında projelerimize yönelik talep, hız kesmedi.” dedi.

Koronavirüs nedeniyle yatırımcılarından aldığı talep karşısında satış faaliyetlerini dijital ortama taşıyarak teknolojinin gücünü kullanan ilk firmalardan biri olan Özyurtlar Holding, konutta başlattığı “Online satış dönemi”nin karşılığını aldı. Tüm projelerindeonline olarak görüntülü uygulamalar üzerinden satışa çıkaran şirket, bu dönemde sunduğu ödeme kolaylığıyla da satışlarda hız kesmedi. 'Ncadde Hayat Residence’, NLogo İstanbul, Ödül İstanbul, N Cadde Ottoman, N Cadde Ateş Corner için sunduğu yüzde 35 peşinat, 36 ay vade seçeneği ile Meydan Ardıçlı’nın ilk etabındaki daireler için uyguladığı yüzde 0.79 faiz oranı, yatırımcılar için cazibe yarattı. Türkiye’nin dört bir yanından ve yurt dışından ise özellikle Körfez ülkelerinden ciddi talep alan şirket,online satış kanalını güçlendirmeye yönelik yeni bir uygulama üzerinde çalışıyor.

Özyurtlar Holding olarak, koronavirüs sürecinde online satış sistemini aktifleştiren ilk inşaat firmalardan biri olduklarını vurgulayan Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Alper Özyurt,konuya ilişkin şu açıklamada bulundu:

“Online satış dönemi”ni başlattı

“Bir yandan satış ofislerimizdeki faaliyetlerimiz sürerken, bu süreçte evinden çıkamayan yerli,  ülkelerini terk edemeyen yabancı yatırımcılarımız için online satış kanalımızı hızlıca aktif hale getirdik. Bu girişimle, sektörümüzde “Online satış dönemi” başlattık. Yerli ve yabancı yatırımcı talepleri, hız kesmeden devam etti. Türkiye’nin dört bir yanından yerli yatırımcılarımızı, online satış kanalımız üzerinden proje turuna çıkardık. Özellikle Körfez ülkelerinden gelen talepler, bu dönemde yabancı yatırımcılar arasında ağırlık kazandı. Daha önce iletişim halinde olduğumuz ancak satışa dönüşmeyen yabancı yatırımcı talepleri de bu dönemde satışla sonuçlandı. Nisan ve mayıs aylarını kapsayan 2 aylık dönemde, satışlarımızın yüzde 80’ionline kanaldan geldi.”

Özyurtlar Global uygulaması, mayısta yatırımcılarla buluşacak

Teknolojinin hızlı gelişimini yakından takip eden bir firma olarak yeni bir uygulama üzerinde çalışmalar yürüttüklerini belirten Özyurt, “Geliştirdiğimiz Özyurtlar Global isimli uygulamayı yakın zamanda hizmete sunacağız. Yatırımcılarımız cep telefonları üzerinden anında bize ulaşabilecekler. Talep ettikleri fiyat veya proje konseptini filtreleyerek, kendileri için en uygun olan konut yatırımına saniyeler içinde ulaşabilecekler. Uygulamamızı bu ay içinde yatırımcılarımızla buluşturacağız.” dedi.

Şirket Haberleri

Etiketler

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da
  Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da

  Geniş renk skalasıyla yaşam alanlarında tazelenmiş bir ferahlık hissi oluşturan Filli Boya, yazlık mekanlar için renk önerisinde bulunuyor. Yaz mevsiminin en çok tercih edilen rengi ‘beyaz’ birbirinden farklı tonlarıyla Filli Boya renk kartelalarında yer alıyor.

 • Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı
  Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı

  Tekfen Holding, iklim değişikliğinin etkilerini azaltmak ve doğal kaynakları korumak amacıyla iş dünyasının işleyişini değiştirmeyi hedefleyen CDP (Carbon Disclosure Project) İklim Değişikliği ve Su Güvenliği Programlarında ayrı ayrı “A (-)” bandında derecelendirilerek “Türkiye İklim ve Su Liderleri” ödülünü aldı.

 • Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi
  Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi

  Anadolu Yakası’nın açık hava konseptli Lens Yaşam Merkezi, 100’e yakın perakende mağazası, restoranları, kafeleri ve sosyal aktivite alanlarıyla ziyaretçilerine açık havada alışveriş ve eğlence imkanı sunuyor. Açık hava yaşam merkezi dönemini başlatan Lens Yaşam, açık havada kaliteli ve sağlıklı alışverişin keyfini sunuyor.

 • Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor
  Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor

  Ekonomi alanındaki marka yönetimi çalışmalarıyla adından söz ettiren Markasanat Marka Yönetimi&Kurumsal Danışmanlık Şirketi, yeni yatırımı Markasanat Business Akademi ile markalara verdiği eğitim hizmetini, küresel çapta etkili olan koronavirüs nedeniyle alınan tedbirler kapsamında dijitale taşıdı.

 • Açık hava yaşam merkezine ilgi artacak
  Açık hava yaşam merkezine ilgi artacak

  2023 yılına kadar mevcutta olan 436 AVM sayısının en fazla 470’e çıkmasının beklendiğini belirten Lens Yaşam Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi ve Gayrimenkul Geliştirme Danışmanı Can Aydınoğlu, koronavirüs sonrasında açık hava yaşam merkezlerine ilginin daha fazla artacağına ve yatırımların bu yönde olması gerektiğine dikkat çekiyor.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.