|   |   |  Özyurtlar Holding, kadınlara check up hediye ediyor

Özyurtlar Holding, kadınlara check up hediye ediyor

İnşa ettiği nitelikli projeleriyle Esenyurt-Beylikdüzü hattının şekillenmesinde önemli rol oynayan Özyurtlar Holding, Dünya Kadınlar Günü'nde kadınlara en sağlıklı hediyeyi veriyor. Garden City projesine gelen kadınlar bu özel günde check-up yaptırma imkanını buluyor.

Özyurtlar Holding, kadınlara check up hediye ediyor

Bugüne kadar 60 bin kişiyi ev sahibi yapan ve Esenyurt-Beylikdüzü hattının şekillenmesinde önemli rol oynayan Özyurtlar Holding, özel günlerde hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çekiyor. Kadınlara verdiği değeri göstermeyi amaçlayan Özyurtlar Holding, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde kadınları unutmayarak en sağlıklı armağnı sunuyor.

Sağlıklarına önem veren kadınları Esenyurt'ta konumlanan ve binden fazla aileye ev sahipliği yapan Garden City projesinde ağırlayacak olan Özyurtlar Holding, projede check up hizmeti verilmesine olanak tanıyor.

Garden City projesinde yaşayan ya da projeye gelen tüm kadınlar, Dünya Kadınlar Günü'ne özel check-up'tan yararlanma imkanını bulacak.Sağlık kontrolü saat 09:00’da başlayacak ve 18:00’e kadar devam edecek. 

Uygulamayı sosyal sorumluluk çerçevesinde hayata geçirdiklerini söyleyen Özyurtlar Holding Satış ve Pazarlama Koordinatörü  Ebru Özyurt, "Güvenilir ve kaliteli konutlar inşa etme misyonuyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sağlığı ve konforu önemsiyoruz. Buradan hareketle ve kadınlara verdiğimiz değerin göstergesi olarak Dünya Kadınlar Günü'nde kadınlara anlamlı bir armağan sunmak istedik. 2011 yılında teslim ettiğimiz projemiz Garden City'yi ziyaret eden ya da çevrede yaşayan tüm kadınların check-up'tan geçmeleri için imkan sağladık. Bizi ziyaret eden tüm kadınlar bu özel günde gün boyunca sağlık kontrolünden geçme imkanı yakalayacak" dedi.

Şirket Haberleri

Etiketler

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

  • Tekfen Holding artık TEİD üyesi
    Tekfen Holding artık TEİD üyesi

    Türkiye’nin köklü kuruluşlarından olan Tekfen Holding, Etik ve İtibar Derneği (TEİD) üyesi oldu. Türkiye’nin GSMH’sinin yüzde 15’ini oluşturan TEİD üyesi kurum ve kuruluşlar, ülke genelinde 200.000’in üzerinde istihdam yaratıyor.

  • Artemis, Türkiye genelindeki yetkili servislerini daha da güçlendiriyor
    Artemis, Türkiye genelindeki yetkili servislerini daha da güçlendiriyor

    Banyo yıkanma alanlarının öncü markası Artemis, Ar-Ge ve Ür-Ge süreçlerinin yanısıra yetkili servis ağıyla da liderliğini güçlendiriyor. Ürünlerinin satış sonrası süreçlerini, etkin teknik servisiyle destekleyen ve kalite kontrol süreçlerini eksiksiz yürüten Artemis, Türkiye genelinde 260 bayi ve 70 yetkili servisine verdiği eğitimlerle de hizmet kalitesini yükseltiyor.

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.