|   |   | 

Özyurtlar İnşaat'tan 2016’ da 2 Yeni Proje Geliyor

Özyurtlar İnşaat, 2016’da 600 milyon liralık yatırımla 2 yeni proje hayata geçirecek.

Özyurtlar İnşaat'tan 2016’ da 2 Yeni Proje Geliyor

Özyurtlar İnşaat, ekonomiye değer katan ve inşaat sektöründe fark yaratan projelerle yeni yılda da büyümesini sürdürecek. Bu yıl NCadde Agora, Nlive Bahçeşehir ve Nlogo İstanbul 2. Etap’ı satışa sunan Özyurtlar İnşaat, 2016 ‘da 600 milyon liralık yatırımla 2 projeyi daha hayata geçirecek. Böylece Özyurtlar İnşaat 15 bin konut hedefine bir adım daha yaklaşmış olacak 

“N” ve “1” markalı projelerle bugüne kadar 39 bin kişiyi ev sahibi yapan Özyurtlar İnşaat, 15 bin konut hedefine adım adım ilerliyor. 25 yılda ekonomiye değer katan ve inşaat sektöründe fark yaratan 18 projeyi hayata geçiren kuruluş, bu projelerde 10 bin konuta imza attı. 2016’nın çift haneli rakamlarla büyüdükleri bir yıl olacağını söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, “Yeni yılda 600 milyon liralık yatırımla 2 projeyi daha hayata geçireceğiz. Bu sayede 15 bin konut hedefimize de bir adım daha yaklaşmış olacağız” dedi. Yeni projelerini İstanbul’un Avrupa Yakası’nda hayata geçireceklerini dile getiren Özyurt, her zaman olduğunu gibi bu projelerle de kentsel değişime öncülük edeceklerini anlattı.

“Altı şantiyede iş yaptık”

Bitmesine sayılı günler kalan 2015 yılının kısa bir değerlendirmesini yapan Tamer Özyurt şunları söyledi:

“2015 siyasetin gölgesinde geçti. Beş ay arayla iki genel seçiminin yaşandığı, siyasette ve ekonomide zorlu koşulların sürdüğü 2015 yılını Özyurtlar İnşaat olarak, yüzde 15 büyümeyle kapattık. Bu zorlu koşullar altında aynı anda altı şantiyede iş yaptık. Bir taraftan yeni projeleri satışa açarken diğer taraftan da teslimler gerçekleştirdik.”

Bu yıl NCadde Agora, Nlive Bahçeşehir ve Nlogo İstanbul 2. Etap’ı satışa çıkardıklarını ifade eden Özyurt, “Aynı dönemde Ncadde Business projemizi teslim ettik. Nşehir 2. Etap ve N5 Suites projelerimizde ise mutla sona az bir süre kaldı” diye konuştu. İnşaat sektöründe güvenli ve kaliteli yapılar inşa ederken, kazançlı yatırımın adresi olmaya da devam ettiklerini vurgulayan Özyurt, satışa çıkan her projelerinin alıcısına yüzde 80 ila yüzde 100 arasında bir kazanç sağladığını sözlerine ekledi.

“Eğitime desteği sürdüreceğiz”

Yeni yatırımların ve projelerin yanı sıra bu yıl sosyal sorumluluk çalışmalarına da hız verdiklerini belirten Tamer Özyurt, “Daha önce işitme engelli çocuklar için bir anaokulu yaptırıp Milli Eğitim Bakanlığı’na bağışlamıştık. Eğitim alanındaki ikinci yatırımımız olan Tamer Özyurt İlkokulu’nu, 2015/2016 Eğitim Öğretim Yılı’nda hizmete sunduk. Eğitime yaptığımız her yatırım beni çok gururlandırıyor. Bugüne kadar pek çok sosyal sorumluluk projesine imza attık.“Veren el, alan eli görmeyecek” mantığıyla bunların hiç birini kamuoyuyla paylaşmadık. Fakat eğitime verdiğimiz desteğin herkese örnek olmasını istiyoruz” açıklamasında bulundu.

Yeni Proje Haberleri

Yeni Proje Kategorisindeki diğer haberler

 • Seha Yapı’dan Yeni Konut Projesi
  Seha Yapı’dan Yeni Konut Projesi

  Seha Yapı, Konya Selçuklu Belediye Başkanlığı’nın Konya’daki toplam büyüklüğü 42 bin 558 metrekare olan 3 arsa için açtığı ihaleyi 38,4 milyon TL teklif ile kazandı.

 • STCA Gayrimenkul'den Kartal'a 5 proje gelecek!
  STCA Gayrimenkul'den Kartal'a 5 proje gelecek!

  Sabiha Gökçen Havalimanı, Osmangazi Köprüsü, Marmaray, metro, deniz oto-büsü gibi ulaşım hatlarının tam merkezinde olması nedeniyle İstanbul’un en gözde ilçesi konumuna gelen Kartal, amortisman süresinin 18 yıl olmasıyla da konut alıcısının yüzünü güldürüyor. Kartal Atalar’da Yuvam Kartal’dan sonra Kartallife-Atalar projesiyle büyük ses getiren STCA Gayrimenkul, Kartal’da 3 yıl içerisinde 5 yeni proje daha hayata geçirecek.

 • Fikirtepe’ye yeni bir bakış açısı Zer Göztepe
  Fikirtepe’ye yeni bir bakış açısı Zer Göztepe

  Ceylan İnşaat, inşaat sektöründeki tecrübesini Fikirtepe’ye yeni bir bakış açısı getirdiği Zer Göztepe ile taşıyor. İlbank, KİPTAŞ ve Ceylan İnşaat’ın bilirkişiliğiyle ortaya çıkan proje; 675 konuttan meydana gelecek 360 derece bir yaşam projesi olarak yükselmeye hazırlanıyor.

 • İki Evinpark projesinde ön satışlara başlandı
  İki Evinpark projesinde ön satışlara başlandı

  Sefa İnşaat & Koyuncu İnşaat ortaklığıyla İstanbul Anadolu Yakası Maltepe’de hayata geçirilen ‘Evinpark Ada & Tepe’ ve Kadıköy Fikirtepe’de yükselen ‘Evinpark Kadıköy’ projesinde lansman öncesinde 0,88 faiz ve 120 ay vade avantajlarıyla ön satışlara başlandı.

 • Mesa Gökada Projesi İçin Ön Talep Süreci Başladı
  Mesa Gökada Projesi İçin Ön Talep Süreci Başladı

  Konutta ‘kalite’ ve ‘güven’in markası MESA, Anadolu Yakası’nda Projeleri ile yükselmeye devam ediyor. Maltepe’de başlayacak projesi GÖKADA için ön talep başvurularını almaya başladı. Eşsiz Adalar Manzarası ve tertemiz orman havasıyla Mesa GÖKADA Projesi için ön talepte bulunanlar, konut seçimi ve lansman fırsatlarından yararlanma ayrıcalıklarına şimdiden sahip olabilecekler.

 • MOD Gayrimenkul Bahçelievler’e iki yeni projeyle birden geliyor
  MOD Gayrimenkul Bahçelievler’e iki yeni projeyle birden geliyor

  Basın Ekspres Yolu’nda MOD Bahçelievler projesini yürüten MOD Gayrimenkul, aynı bölgede iki yeni projeye birden hazırlanıyor: 300 home ofisten oluşan MOD Ekspres ve 300 konuttan oluşan MOD Güneşli. MOD Gayrimenkul MOD Ekspres’e 2018, MOD Güneşli’ye ise 2019 yılında başlayacak.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer