|   | 
Pala İnşaat

Pala İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1973

  • Proje Sayısı : 1

Pala İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Pala İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Pala İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Pala İnşaat Hakkında

Hakkımızda
 
1973 yılında dürüst ve güvenli bir yolda sağlam yapılar inşa etmek amacıyla kurulan Pala İnşaat, 40 yıldır bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir, Bugün lüks konut ve işyeri dendiğinde ilk akla gelen isimlerden olan Pala İnşaat 1000'in üzerinde konut ve işyeri inşaatını tamamlamıştır. Merkezi İstanbul Bahçelievler'de bulunan firmamız, teknolojiye oldukça fazla yatırım yapmakta ve inşaat sektörü için geliştirilen dünya teknolojilerini projelerini yansıtmaktadır.
 
Aynı zamanda "Daima Kaliteli Yaşam" sloganımızdan da anlaşılacağı gibi firmamız, her devirde gerçekleştirdiği projelerde farklı kombinasyonlar kullanarak estetik ve kalite anlayışını en üst seviyede muhafaza etmektedir.
 
Misyon & Vizyon
 
Misyon : Değerlerimize uygun çalışma prensibi ile; yüksek kalite ve güvenlik standartlarını ön planda tutarak, topluma ve çevreye duyarlı bir şekilde, en iyi ürün ve hizmeti sunmak, yenilikçi uygulamalarla sektörümüzü yönlendirmek ve ülkenin konut ihtiyacını karşılamaktır.
 
Vizyon : Teknoloji ve tasarımın uyum içinde yer aldığı Pala İnşat Projeleri sektöründe çıtayı yükseltmiş ve bu başarı bizi her geçen gün bir adım daha ileriye götürecek projelere yönlendirmiştir. Kaliteli üretimiyle bugün önemli bir marka haline gelen Pala İnşaat bundan sonra da değerlerinden ödün vermeyerek yine dünya standartlarında projeler üretmeye, bu yolla Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir.
 
Değerlerimiz
 
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
İyi niyet, dürüstlük ve tarafsızlık çerçevesi içerisinde davranırız.
Yapmayı taahhüt ettiğimiz işi mutlaka yaparız.
Açık, anlaşılır ve usulüne uygun düzenlenmiş kontratlar çerçevesinde hizmet veririz.
İş ile ilgili bilgilerin ve kişisel bilgilerin gizliliğine saygı gösteririz.
Yerel ve uluslararası ahlaka, profesyonel standartlara saygı gösteririz.
Sağlık ve güvenlikle ilgili görev ve sorumluluklarımıza uyarız.

 

Tel: 0212 502 2888
Fax: 0212 502 2889
Email: info@palainsaat.com
Adres: Bahçelievler Mah. İzzettin Çalışlar Cad.  No:25/8 İstanbul / Bahçelievler

Pala İnşaat Projeler Haritası

Pala İnşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer