|   |  PALCİTY S.S. Yapı Kooperatifi Firması
PALCİTY S.S. Yapı Kooperatifi

PALCİTY S.S. Yapı Kooperatifi

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 3

PALCİTY S.S. Yapı Kooperatifi, konut, ofis ve residence projeleri, PALCİTY S.S. Yapı Kooperatifi hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve PALCİTY S.S. Yapı Kooperatifi ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

PALCİTY S.S. Yapı Kooperatifi Hakkında

Ülkemizin cennet köşesi Antalya’nın parlayan yıldızı Döşemealtı Villalar Bölgesinde, huzurlu bir ortamda, güvenli ve konforlu konutlar üretmek amacıyla S.S. Antalya Pal City Konakları 2 Arsa ve Konut Yapı Kooperatifi’ni kurarak büyük bir azimle yola çıktık.
 
Görkemli bir yapım ve basiretli bir yönetim başarısı olan İzmir Bayraklı‘da İdareciler Sitesi ve S.S. Antalya Pal City Konakları Arsa ve Konut Yapı Kooperatifi birinci etabı ile başarı ve becerimizi kanıtladık. Antalya Pal City Konakları 2 projemize, İzmir ‘deki İdareciler Sitesi ve Antalya Pal City Konakları 1 ‘deki başarılarımızın haklı gururu ve büyük tecrübesiyle başlıyoruz.
 
Uzun Mülki İdare Amirliği hizmetlerinde edindiğimiz tecrübenin, kazandığımız özgüvenin, icra ve idare etme ehliyetinin, projemiz için çok değerli bir beşeri sermaye olduğu inancını taşımaktayız.
 
Antalya’nın uluslararası, şöhret ve marka değerine katkı yapacak, Antalyalı olmayan ortaklarımızı Antalyalı yapacak ve 12 ay tatil keyfini yaşatacak konutlar yapmak, şeffaf bir yönetimle bu güzel hayali güvenli, sağlıklı ve hızlı yöntemlerle gerçekleştirmek sözümüz ve taahhüdümüzdür.
 
Hedefimize ulaşmak ve hayallerimizi gerçekleştirmek için Döşemealtı Belediyesinden 125.000 m2’lik arsayı alarak sahada inşaat çalışmalarına zaman geçirmeden başladık. Becerikli, tecrübeli ve sonuna kadar güven duyacağınız bir yönetim oluşturduk. Ortaklık tercihiniz ve desteğiniz ile ekli katalogda görselleştirdiğimiz hayallerimizi birlikte gerçekleştirmek için büyük bir kararlılık içindeyiz.
 
Ortaklık kabulünde yalnızca en iyisini yapmayı değil; seçici olmayı, modern bir sitede huzurlu, sağlıklı ve güvenli bir sosyal hayat kurmayı da yükümlendiğimizi en baştan belirtiyoruz.
 
Kura çekiminin olmadığı, ortak olurken, havuzlu büyük dubleks asansörlü villalar, havuzlu büyük tek katlı villalar, havuzsuz orta boy müstakil dubleks ve tek katlı villalar, dubleks ikiz villalar, 3+1 ve 2+1 daire seçeneklerinden dilediğinizi seçme özgürlüğü ile değerli şahsınızı ve birlikte olmaktan mutluluk duyduğunuz arkadaşlarınızı Antalyalı olmaya Akdeniz’in incisinde yaşamaya veya iyi bir yatırım yapmaya, sözün özü projemizin paydaşı olmaya davet ediyoruz.

Tel: 0242 443 3126
Fax: 0242 443 3127
Email: satis@palcitykonaklari.com
Adres: Altınkale Mh. Palm City Cd. No: 4 B Blok Kat: 2 Dair e: 9 Antalya / Döşemealtı

PALCİTY S.S. Yapı Kooperatifi Projeler Haritası

PALCİTY S.S. Yapı Kooperatifi Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.