|   |  Palmadoro May Turizm İnşaat Firması
Palmadoro May Turizm İnşaat

Palmadoro May Turizm İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2011

  • Proje Sayısı : 2

Palmadoro May Turizm İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Palmadoro May Turizm İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Palmadoro May Turizm İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Palmadoro May Turizm İnşaat Hakkında


Hakkımızda

Firmamız, Palmadora May Turizm İnşaat Limited Şirketi adıyla 20 Aralık 2011'de İstanbul Ticaret Odası'na kaydoldu. Ekşioğlu Evrensel Grup (EEG) bünyesinde faaliyet gösteren firmamız, daha önce Taşdelen Palmodoro, Ümraniye'de Ekşioğlu Evrensel 1 Sitesi ve Evrensel 2 Sitesi Paradise City, Ataşehir'de La maison sitesi gibi projelere imza attı. 
 
Firmamız kuruluşundan itibaren Türkiye inşaat sektöründe öncü bir kuruluş olarak yerini almıştır.Geçen bu sürede değişik yaşam tarzlarına ve bütçelere göre konutlar tasarladık.Projelerimizde kalitemizi ve standartlarımıza yakışan özellikleri her zaman taşıdık.Bu özelliklerimizi korumak ve geliştirmek için her çalışanımız alanında gerekli tüm bilgi, becerilere sahiptir ve kendilerini geliştirmek için var gücüyle çalışmaktadır.
 
Vizyonumuz
Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle kalitesi yüksek projeleri gerçekleştirerek ,müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızı tatmin ve memnun ederek yıllar sonra da adından takdirle söz edilen bir firma olmak.
 
Misyonumuz
Teknolojik gelişmeleri en yakından takip ederek yüksek standartlı ve kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, tüm insanlığa malolan çevre ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.
 
Palmadoro
Palmadoro'da Yaşam Ayrıntılara Verilen Önem Demektir. İster Uzman Kadromuzun Size Sundukları, İster Sizin Seçiminizle Evinizde Harikalar Yaratma Fırsatı...

Tel: 444 0 292
Fax: 
Email: info@palmadorainsaat.com
Adres: Turgut Özal Bulvarı, Çamlık Mah. no:132 Taşdelen İstanbul / Çekmeköy 

Palmadoro May Turizm İnşaat Projeler Haritası

Palmadoro May Turizm İnşaat Projeleri

Palmadoro May Turizm İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.