|   |  İstanbul Palmiye Grup Firması
İstanbul Palmiye Grup

İstanbul Palmiye Grup

  • Kuruluş Tarihi : 1993

  • Proje Sayısı : 2

İstanbul Palmiye Grup, konut, ofis ve residence projeleri, İstanbul Palmiye Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve İstanbul Palmiye Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

İstanbul Palmiye Grup Hakkında

Hakkımızda
 
Şirketimiz, İstanbul Palmiye Grup İnşaat Limited Şirketi İnşaat sektöründen Doğalgaz Isı mühendislik sektörüne, mobilyadan sıhhi tesisat ve pvc doğrama sektörüne kadar her biri kendi alanında başarılara imza atmış 6 girişimci tarafından kurulmuş ve profesyonel kadroları ile bölgesel bir firma olmaktan çıkarak, ülke çapında proje üreten, hatta uluslararası satışlara ve anlaşmalara imza atmaya başlayan, vizyonu ve misyonu tamamen değişerek siz değerli halkımızın da desteği ile çalışma azmi, dürüstlük, iş disiplini ve maksimum müşteri memnuniyetini ilke edinerek altı ayrı birimden oluşan bir grup haline gelmiştir. Şirketimiz artık İstanbul Palmiye Grup olarak Türkiye’ nin en büyük inşaat firmalarından biri olma yolunda kararlı emin adımlarla ilerlemektedir. İstanbul Palmiye Grup’ un, doğalgaz tesisat ve mühendislik, pvc, mutfak ve banyo dolabı, iç kapılar, demir doğrama ve ferforje gibi inşaat sektöründe kullanılan birçok kalemi kendi imalathanelerinde üretmesi, uygulama ve montajını yapması şirketimiz için ayrı bir güç unsurudur. Profesyonel ve deneyimli kadroları ile önemli mesafe kat ederek büyüyen firmamız, “İSTANBUL CITY” projesini hayata geçirmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyor.
26.000 m2 alanın içerisinde 12 katlı, 12 blok 5400 m2 AVM ve AVM üzerine inşa edilecek beyaz bloklarla toplamda 688 daire ve 43 ticari alandan oluşan bu nadide projeye halkımızın gösterdiği talep ve teveccüh bizim için ayrı bir mutluluk kaynağıdır. Siz değerli halkımızın memnuniyetini ilke edinerek dürüstlük ve iş ahlakımızdan taviz vermeden, her geçen gün güçlenerek ve büyüyerek daha nice projeler inşa etmek dileğiyle sizleri selamlıyoruz.
 
Misyonumuz
 
“GELECEĞE GÜVENLE” sloganımızla ve buna rehberlik eden ilkeler ile güvenilir, hesaplı, müşteri memnuniyetini esas alan, kaliteli, elit, modern yaşam alanları sunmak.

Vizyonumuz
 
İstanbul Palmiye Grup İnş. Tur. ve Tekstil San. Tic. LTD. ŞTİ Yurtiçi ve yurt dışında inşaat sektöründe başarılı, saygın, kendini ispatlamış, güçlü yatırımlar yapmaya devam eden bir kuruluş olmak.

Değerlerimiz
 
İnsana, doğaya çevreye saygılı olmak. İş sağlığını ve güvenliğini ön planda tutmak. Özverili, saygılı, iletişimci ekip çalışmasını benimsemek. Sosyal sorumluluk bilincini en üst seviyede tutmak. Amatör ve kurumsal ruhu bir arada taşımak. Gelişim ve değişime daima müspet yönde adım atmak. Kaynakları en değerli şekilde kullanarak tasarruf etmek.

Tel: 0212 325 8323
Fax: 0212 325 9992
Email: palmiyegrup@gmail.com
Adres: Akşemsettin mah. Millet Cad. No:67 Kızılpınar

İstanbul Palmiye Grup Projeler Haritası

İstanbul Palmiye Grup Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.