|   |  Pam Yapı Firması
Pam Yapı

Pam Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1992

  • Proje Sayısı : 1

Pam Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Pam Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Pam Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Pam Yapı Hakkında

Şirketimiz 1992 yılında kurulmuş ve bugüne kadar inşaat ve 
turizm alanlarında faaliyet göstermiştir. 
 
Kuruluşundan bugüne birçok Resmi ve Özel yapı, Altyapı, Otel, Sosyal Tesis, İş Merkezi, Toplu Konut, Eski eser restorasyonları gibi üstlenmiş olduğu işleri başarı ile tamamlamıştır.
 
Ana faaliyet alanlarımız resmi kurum ve kuruluşların açtığı ihaleler ağırlıklı olmak üzere alt ve üst yapı, çevre düzenleme ve peyzaj projelerinin gerçekleştirilmesidir. Kurulduğu günden bu yana PAM İnşaat, Bayındırlık Bakanlığı, Valilikler, Büyükşehir Belediyeleri, ilçe belediyeleri, İSKİ, İZSU, İGDAŞ, İSTON, İller Bankası gibi kamu kurumlarının ihalelerine katılmış, uhdesinde kalan onlarca projeyi, kalitesinden ödün vermeden ve zamanında teslim etmiştir. Diğer yandan özel sektör projelerinde de özellikle uzmanlaştığı Üst yapı ve Lüks konut inşaatlarını tam müşteri memnuniyetiyle gerçekleştirmiştir. 
 
Şirketimiz, yenilikçi düşünceyi daima ön planda tutan uzman kadrosu ve nitelikli makine ve araç parkı ile hizmetlerine devam etmektedir.
 
Halen gerek inşaat gerekse turizm sektöründe aktif olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Tel: 0212 662 9596
Fax: 0212 662 9597
Email: info@pamyapi.com
Adres: Florya, Florya Caddesi, Florya Plaza, No:88 Kat:2 İstanbul / Bakırköy

Pam Yapı Projeler Haritası

Pam Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.