|   |  Pana Yapı Firması
Pana Yapı

Pana Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2010

  • Proje Sayısı : 9

Pana Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Pana Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Pana Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Pana Yapı Hakkında

HAKKIMIZDA
 
PANA YAPI A.Ş. 2010 yılında ticaret hayatına başlamış, gerçekleştirdiği projeler ile deneyim ve özgüvenini her geçen gün daha da sağlamlaştırmıştır.
 
Hayata geçirdiği projeler sayesinde gittikçe büyüyen ve çözüm ortaklarının güvenini kazanan firmamız, Fikirtepe'de hayata geçireceği rüya şehirlerle adından söz ettirmeye devam edecektir.
 
Genç, dinamik ve konusunda uzman kadrosuyla teknolojiyi, kaliteyi ve en önemlisi insan faktörünü göz önünde bulunduran PANA YAPI günümüzde Türkiye'nin öncü ve güvenilir firmaları arasında gururla yer almaktadır.
 
KALİTE STANDARTLARI
 
Projelerimiz, tüm süreçlerde "önce insan" anlayışla yaşam konforunu ön planda tutarak, müşteri memnuniyetine odaklı kalite anlayışıyla yönetilmektedir. PANA YAPI tüm süreçlerde denetim mekanizması kurarak, üretimin yüksek kalite standartlarında gerçekleşmesini sağlamaktadır. Binalarımız yürürlükteki son Deprem Yönetmeliğine uygun betonarme Yapım Kuralları, 4708 sayılı Yapı Denetim Kanunu ve ilgili tüm yönetmelik hükümlerine uygun şekilde, ileri teknolojiyle üretilmektedir.
 
Binalarımız, şantiyede ve laboratuarlarda kalite kontrolüne tabi tutulan, TSE belgeli yüksek kaliteli yapı malzemeleriyle hayata geçirilmektedir. Yüksek katlı blokların tamamı yapılan kapsamlı zemin sondajlarına ve hazırlanan ayrıntılı zemin etüt raporlarına uygun olarak; yükleri sağlam zemine aktaran, projesine göre radyetemel veya betonarme yerinde dökme kazık teknolojisiyle hazırlanan kazıklı radyetemel ve deprem kuvvetlerini güvenli bir şekilde karşıladığı kanıtlanmış taşıyıcı sistem ve TSE'ye uygun kalite güvence belgeli statik projesine uygun sınıfta hazır beton ile inşa edilen betonarme olarak inşa edilmektedir.
 
ÇEVRE POLİTİKASI
 
PANA YAPI olarak, faaliyet gösterdiğimiz tüm çalışma alanlarında çevreyi korumak en temel görevimizdir.
 
Projelendirme ve imalat sırasında çevrenin korunması konusunda dünya standartlarını uygulamak, 
Bizden sonraki kuşaklara doğal yaşam alanları oluşturmak için çalışmak,
Çevre ile ilgili yasa ve yönetmeliklere ve çevre standartlarına uygun çalışmak,
Risk değerlendirmeleri yapmak ve kaza vb. acil durumda çevreye olumsuz etkimizi azaltacak şekilde hazırlıklı olmak ,
Yeşil Konut Kriterlerine uygun, Başta enerji olmak üzere tüm kaynakları etkin kullanan, karbon salınımı düşük, izolasyon ve yalıtım ile enerji tasarrufu sağlayan, ekolojik çevre ile dost projeler hayata geçirmek,
Çevre ile ilgili çalışmaları periyodik olarak gözden geçirmek ve performansımızı sürekli olarak arttırmak.

Tel: 0216 565 1777
Fax: 0216 565 9395
Email: info@panaholding.com.tr
Adres: Mandıra Cd. No: 210/A Merdivenköy Mh İstanbul / Kadiköy

Pana Yapı Projeler Haritası

Pana Yapı Projeleri

Pana Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.