|   |  Panaroma Grup Firması
Panaroma Grup

Panaroma Grup

  • Kuruluş Tarihi : 2010

  • Proje Sayısı : 4

Panaroma Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Panaroma Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Panaroma Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Panaroma Grup Hakkında

Seba İnşaat’ın kurucu ortaklarından Gazanfer Mürşit ve Haşmet Mürşit tarafından 2010 yılında  kurulan Panaroma Grup inşaat sektörün en hızlı büyüyen firmaları arasında yer almaktadır. 
Hayata geçirdiği tüm projelerde kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmayı hedefleyen Panaroma Grup yoğun ilgiyle karşılanan butik projelerinin yanı sıra gelecek dönemde
hayata geçirmeyi planladığı yeni projeler için de tüm çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. 
'Kaliteli Yaşam' ilkesiyle projelerini yoğun AR-GE (araştırma-geliştirme) çalışmaları sonucunda hayata geçiren Panaroma Grup kaliteli projeleri en makul fiyatlarla satışa sunmaktadır.

İlkelerimiz
Modern olmasının yanı sıra gelenekseli de içinde barındıran özgün tasarımlar üretmek ve kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak ilkesiyle beraber bunları kendi kategorilerinde ulaşılabilir fiyatlarla sunmayı ilke edindik.

Farkımız
Doğaya zarar vermeyen, tasarruf sağlayan malzemelerin kullanılarak enerji verimliliğinin maksimize edildiği, yeşilden ve yatay yaşamdan ödün vermeyen projeler ile fark yaratmak.
 

Tel: 0212 323 1010
Fax: 0212 323 2211
Email: melike@panaromainsaat.com
Adres: İstinye Mah. Darüşşafaka Cad. Seba Center İş Merkezi No: 45/1 İstinye İstanbul / Sarıyer

Panaroma Grup Projeler Haritası

Panaroma Grup Projeleri

Panaroma Grup Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.