|   |  Panaroma Harman Group Firması
Panaroma Harman Group

Panaroma Harman Group

  • Kuruluş Tarihi : 1972

  • Proje Sayısı : 6

Panaroma Harman Group, konut, ofis ve residence projeleri, Panaroma Harman Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Panaroma Harman Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Panaroma Harman Group Hakkında

Hakkımızda
 
1972 yılında inşaat sektöründe temelleri atılan, Turkiye’deki ilk şirketi olan Erciyes İnşaat ile faaliyetlerine başlayan Harman Grup; inşaat-gayrimenkul, enerji, turizm,otomotiv, mobilyacılık,tekstil ve perakende  sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Yeni yatırımlarına ve inşaat projelerine İstanbul’da da adim atan Harman Grup, Istanbul’da sürdüreceği faaliyetleri  Panaroma A.S adi altında toplayarak bünyesine dahil etmiştir.
 
Kalite Politikamız; üstün kaliteli hizmet sunarken, sorumluluklarımız ve taahhütlerimiz doğrultusunda çevreyi korumak, iş sağlığı-güvenliği ve en yüksek iş ahlakı ilkelerini sağlayarak müşteri memnuniyetini arttırmak ve sürekli gelişmektir.
 
Panaroma Group; İnşaat, Gayrimenkul, Turizm, Enerji ve Otomotiv gibi birçok sektörde faaliyet göstermektedir.
 
Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde; Entegre Yönetim Sisteminin ön gördüğü düzeye ulaşmak ve bu düzeyi aşmak en temel hedefimizdir.
 
Kalite açısından öncü ve örnek bir kuruluş olmak amacıyla hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde, tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.
 
Home / Vizyonumuz Misyonumuz

Misyonumuz;
 
Etik değerlerden ödün vermeden, müşteri memnuniyetinde beklentileri en üst noktada karşılayan, başarının sürekliliği için kurum kültürünü benimsemiş, değişimin gerekliliğine inanan ve bu doğrultuda teknolojiyi ve dünyadaki ilerlemeleri takip eden, çözüm odaklı,bir kuruluş olmaktır.
 
Vizyonumuz;
 
Kurumsal Kimliği ile öne çıkan, güveni ve saygınlığı temsil eden, gerçekleştirdiği hizmetlerle fark yaratan, sürdürülebilir gelişmeyi benimsemiş bir kuruluş ve marka olmaktır.
 
Başkanın Mesajı
 
Biz yapmış olduğumuz her projede, mutlaka farklılığı yansıtmak istiyoruz. Bunu yapmak icinde çok araştırıyoruz, çok düşünüyoruz. Türkiye değişiyor, Türkiye değiştikçe biz de değişiyoruz. Hiç bir şey olduğu gibi yerinde kalmıyor; dağlar, taşlar çimentoya, çimento betona dönüşüyor, yollar dağları, barajlar ovaları aşıp insana ulaşıyor. Kısacası Dünyanın çehresi yeniden şekilleniyor. Bu sınırlar icerisinde bulunduğumuz alanda uyguladıgımız yeniliklerle liderlik ve önderlik yaptığınız zaman, sonuçlar da hızlı geliyor. Bununla yetinmiyoruz, biz daha çok Batıya bakıyoruz, oraya açılıyoruz.
 
Çağımızın iletişim ve ulaşım araçlarındaki gelişmeler coğrafi sınırları ortadan kaldırmış ve iş dünyasını sınır tanımaz bir rekabet ortamı ile karşı karşıya getirmiştir. Yeni ürün ve hizmetlerin bir gecede bile eskiyebildiği bu süreç içerisinde, varlığımızı başarıyla sürdürebilmenin değişimle doğru orantılı olduğu tartısılmaz bir gerçektir.
 
Şirket olarak kalite ve vizyon unsurlarımızdaki en büyük pay; alt yapısı sağlam ve eğitimli iş arkadaşlarımız. Tabiki bunun arkasından yönetim ekibimizin uluslararası inşaat tecrübesi, Kurumsal Yapının teknolojik tabanı, Kalite Kontrolü, Maliyet Kontrolü, Uygulama Kontrolü gibi olmazsa olmaz unsurlarımız devam etmekte.

Algımız, gücümüz, tecrübemiz, cesaretimiz çok yüksek,  işlerimize kararlılıkla atılıyor ve çok olumlu sonuçlar alıyoruz.  Bu başarılarımızı gelecek yıllara da aynı değerlerle taşımak istiyoruz.
 
Size sunacagimiz yasam” Hayallerinizle Yukseliyor Olacak”. Yepyeni bir baslangıcın zamanı geldi.
 
Sevgi ve Saygılarımla,
Murat Harman
Yonetim Kurulu Başkanı
 
İnsan Kaynakları
 
İnsan Kaynakları Politikamız;
 
Müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, yenilik ve değişimlere açık, girişimci, dinamik, sonuç odaklı, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen takım arkadaşları ile yol almaktır.

Tel: 444 93 18
Fax: 0216 360 0506
Email: info@panaromaharmangroup.com
Adres: Barbaros Mahallesi. Mor Sümbül Sokak. Varyap Sheraton Otel Ofis No: 1 Kat: 12 Daire: 159 İstanbul / Ataşehir 

Panaroma Harman Group Projeler Haritası

Panaroma Harman Group Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.