|   |  Paralel Gayrimenkul Firması
Paralel Gayrimenkul

Paralel Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Paralel Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Paralel Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Paralel Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Paralel Gayrimenkul Hakkında

VİZYONUMUZ
Güçlü mimari kimliğimizle, Türkiye ve insanlarımız için hak ettikleri standartlarda büyük yaşam projeleri hayata geçirmek maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşterilerimizle aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler inşa etmek üretim, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmak. Uzmanlaştığımız her alanda ülkemizde en iyi olmakla kalmayıp her hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilklerin içinde ilkeli yer alan, lider olmanın yanı sıra her zaman lider kalmayı başarabilen bir kuruluş olmaktır. 

MİSYONUMUZ
İnşaat sektöründe işimiz ‘beton, demir ve çimentoyla sınırlı değildir. Asıl işimiz, hayatı daha yaşanabilir kılmak, İstanbul'a insanımıza standardı yüksek mekanlar sunmaktır. Paralel Gayrimenkul bu inançla çalışıyor ve insanların mutlulukla yaşadığı, keyifle çalıştığı projeler üretiyor. Paralel Gayrimenkul, üreten Türkiye'nin bir parçası olarak sadece sektörüne değil, ülkesine değer katan bir anlayışla geleceğe yürümeye devam edecek.

Tel: 0212 603 6030
Fax: 0212 603 6040
Email: info@riversidegokturk.com
Adres: Göktürk İstanbul / Eyüp

Paralel Gayrimenkul Projeler Haritası

Paralel Gayrimenkul Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.