|   |  Paryap Firması
Paryap

Paryap

  • Kuruluş Tarihi : 1992

  • Proje Sayısı : 3

Paryap, konut, ofis ve residence projeleri, Paryap hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Paryap ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Paryap Hakkında

Hakkımızda

1992 yılında başlayan inşaat faaliyetlerimiz; ZEYBEK GRUP YAPI ile çeşitli illerimizde gerçekleştirdiğimiz projelerle devam etmiştir. 1992 yılında kurulan Zeybek Grup Yapı – Paryap, inşaat sektöründe hem alt yapı hem üst yapı alanında çalışmalar yaparak kendini kanıtlamış bir firmadır.İnşaat ve gayrımenkul sektöründe yakaladağı çağdaş ve modern çizgisi ile halen yatırımlar yapmaktadır. Kısa sürede hızla gelişip büyüyen ve bu büyümeyi istikrarla sürdüren firmamızı, daha da ileriye taşımak için özveriyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sektörde üstlenmiş olduğumuz işleri zamanında, kaliteli ve başarılı bir şekilde teslim ederek müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış durumdayız.ZEYBEK GRUP YAPI – PARYAP olarak bizler, müşterilerimizin dilek ve beklentilerinin çalışma anlayışının ayrılmaz bir parçası olduğuna inanmış, yüzde yüz müşteri memnuniyeti felsefesini kendisine ilke edinmiş bir firma olarak işimize her zaman hassasiyet ve ehemmiyetle yaklaşarak hizmet vermekteyiz.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmek.

Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite sağlamak.

PARYAP gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz altyapı sistemleriyle birleştirme hedefini taşımaktadır.

Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran PARYAP , çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, insanlık için sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmaktadır. Çalışmalarında bu ilkeyi temel almakta ve toplumsal projelerinde sürdürülebilir çevre konusuna odaklanmaktadır. Misyonumuz, çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmaktır.

Dünya Sürdürülebilir Kalkınma İş Konseyi (WBCSD), sürdürülebilir kalkınmayı şöyle tanımlıyor: “İş dünyasının ve insan yaşamının gereksinimleri ile doğal kaynakların sürdürülebilirliği arasında denge kurularak; ekonomik, çevresel ve toplumsal boyutlarıyla bugünden geleceğe uyumlu bir planlama yapılmasını amaçlayan bütünsel bir yaklaşım”.

Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak.

Vizyonumuz

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan PARYAP kuruluşundan bu yana “insana saygı” ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü inşaat işleri ile gerekse ürettiği konut projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.

Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız,

İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz,

Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli yapılar, mekânlar ve karlı yatırım fırsatları yaratmaktayız,– Günümüzde yapı sektörünün içinde bulunduğu, soğuk ve tek düze olmaya başlayan sektörün aksine çağdaş ve yenilikçi anlayışı ile PARYAP , müşterilerinin gelecekte de güven ve huzur dolu anlarının tanığı olacaktır.

Kurumsal Değerlerimiz

PARYAP

Sektördeki gelişen teknolojileri takip ederek evrensel standartlarda kaliteli ve daha sağlıklı yaşam alanları için projeler üretmek,

Projelere özgü özel çözümler geliştirerek, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşmak,

Takım çalışmasını teşvik ederek farklı fikirlerin gelişmesine olanak sağlamak,

Hizmet kalitesini sürekli artırarak büyümek, en büyük yatırımı insan mutluluğuna yapmak,

Güven, dürüstlük ve sosyal sorumluluk prensiplerine daima sahip çıkmak,

Müşteri bağlılığına verdiğimiz önemle taahhüdümüzdeki işleri zamanında tamamlamak,

Uygulamalarımızda sistematiği sağlarken çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve alt yüklenicilerimiz arasında sinerji yaratmak,

Topluma ve çevreye olan saygımızın bir sonucu olarak tüm çalışmalarımızda çevreyi korumaya özen göstermek.

Kayalı Paralı’nın Aziz Hatırasına

Bugün sahibi olduğumuz ve yönettiğimiz, faaliyetlerine devam eden şirketimizin temelleri Kayalı Paralı tarafından 1990 yılında atılmıştır.

Kayalı Paralı, 1947 yılında Doğu Anadolu’da Erzincan’ın küçük bir köyü olan Çavuş Köyü’nde doğdu. 19 yaşında talihini denemek için köyünden ayrılan Kayalı Paralı, 1966 yılında İstanbul’a göç etmiştir.

İstanbul’daki yeni hayatına imam olarak başlayan Kayalı Paralı daha sonra oğlu Musa Paralı ile birlikte taksi şoförlüğünde ve Mahmutpaşa da kumaş işinde çalışarak iş hayatına devam etmiştir. Kayalı Paralı daha sonra yaptığı tasarruflarla bir taksi plakası satın almıştır.

1990 yılında şuanda Zeybek Grup Yapı-PARYAP adıyla faaliyetlerine devam eden Ergenekon İnşaat’ı kuran Kayalı Paralı daha sonraki yıllarda yaratıcı gücü, ileri görüşü ve yılmayan gayreti sayesinde, başarı zincirine birçok halka eklemiştir. Bir halk adamı olarak, tüm çalışanlarının ve müşterilerinin kalbinde taht kuran Kayalı Paralı’nın bize bıraktığı en büyük miras, kazandığı itibar, sevgi ve saygıdır. Biz Paralı Ailesi olarak işine olduğu kadar, ailesine, ülkesine gönülden bağlı olan, içtenliği ve samimiyeti ile ailesinin, çevresinin, çalışanlarının yüreğinde taht edinen babamız ve dedemiz Kayalı Paralı’nın varlığını hep yanımızda hissediyoruz, aziz hatırasını yaşatmak için çabalıyoruz.

Biz tüm değer ve ilkelerimizi, sektörde yarattığımız başarı ve güveni, Kayalı Paralı sayesinde kurduğumuz, tasarladığımız, yaptığımız, başardığımız her projede, ”Kayalı Paralı” ismini yaşatmayı ve yaşamayı bir sorumluluk biliriz.

SAYGILARIMIZLA

Başkandan Mesaj

Kuruluşundan bu yana 26 yılı aşkın suredir İnşaat Sektöründe faaliyet gösteren firmamız kazanmış olduğu birikimi ile faaliyetini sürdürmektedir. Bugün, dinamik, becerili ve başarılı ekibimiz ile planladığımız hedefleri yakalamış olmaktan mutluluk duyuyorum.1990 yılında sıfırdan adım attığımız girişimcilik hayatımızdan bugüne, bizi bu günlere getiren, hızla büyümemizi sağlayan en önemli özelliğimiz kuşkusuz insanlar ile kurduğumuz karşılıklı güven ilişkisidir.Biz her zaman, ”A Plus” konutları ve ticari alanları, en uygun koşullarla yatırımcılara sunmayı temel prensip edindik. Çalışma süremiz içinde başladığımız her işi zamanında tamamladık, verdiğimiz sözleri daima yerine getirdik Bizim için kazanmanın ilk koşulu, bize inanan ve güvenen yatırımcıları mahcup etmemek oldu. Biz taklit eden değil,taklit edilen olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

İnşaat sektörü, hayata geçirdiğiniz her projenin arkasında gururla durmanızı gerektiren, aynı zamanda insan hayatının sorumluluğunu da taşıyan ciddi bir sektördür. Biz bu ciddi sektörde üzerimize düşen görevleri başarı ile yerine getirdiğimize inanıyoruz. Biz yalnızca gayrimenkul satışında değil, satıştan sonra da her zaman bizden konut alanların yanında olduk. Hak ederek kazanma ve ”A Plus” yapılar inşa etme ilkesinden hiçbir zaman taviz vermedik.

Bizden gayrimenkul satın alan yatırımcıların, her şeyden önce evlerinde huzur ve güven içinde yaşadıklarını görmek bizim için tüm kazanımlarımızın ötesinde bir değer. Bugünden sonra da ana hedefimiz ve değerimiz, temel prensiplerimize bağlı kalarak çalışmak ve sektörümüze değer katan bir aktör olmaktır. Duyduğunuz güven için teşekkür ediyorum.

Saygılarımla,Musa Paralı
PARYAP Yönetim Kurulu Başkanı

Telefon: 0212 222 2211
Fax: 0212 222 2211
Email: info@paryap.com.tr
Adres: Talatpaşa Mahallesi Aslangazi Caddesi No:5 Kağıthane/İSTANBUL

Paryap Projeler Haritası

Paryap Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.