|   |  Paşa Karaca inşaat Firması
Paşa Karaca inşaat

Paşa Karaca inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1982

  • Proje Sayısı : 1

Paşa Karaca inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Paşa Karaca inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Paşa Karaca inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Paşa Karaca inşaat Hakkında

Paşa Karaca İnşaat, 1982 yılında faaliyete başlamıştır. Bugüne kadar çok sayıda ve farklı özelliklerde projeleri başarıyla bitirmiştir. Deneyimli çalışan kadromuzla müşterilerimize ve işverenlerimize başta müteahhitlik olmak üzere her türlü alt yapı, üstyapı, proje, uygulama ve restorasyon hizmetlerini vermekteyiz.
 
Firmamız gerçekleştirdiği her projeyle artırdığı bilgi ve deneyimini daha büyük projelerde güvenle uygulayabilmekte ve daha da büyük projelerde yer almayı amaç edinmektedir.
 
Biz bina yapımına verilen önemin, insana verilen önemle özdeş olduğuna inanıyoruz. Çünkü binalar insanların yaşadıkları, çalıştıkları, spor yaptıkları, alışveriş yaptıkları; dolayısı ile yaşamlarının büyük bölümünü geçirdikleri yerlerdir. Paşa Karaca İnşaat olarak tüm işlerimizi bu bilinçle yapmakta, bu bilinçle hizmet vermekteyiz.
 
Değerlerimiz ve İş İlkelerimiz
Üstün iş ahlakı ile dürüst çalışmak  
Şirketimizin iş kültürü , itibarı ve ideallerini yüceltmek
Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmak
Ekonomi , büyüme ve karlılığın önemine inanmak 
Değişime ve gelişime açık olmak  
Konusunun en iyisi olmaya dair inançlı ve hevesli olmak  
En önemli sermayemizin insan kaynağı olduğunu vurgulamak
 
Kalite Politikamız
 
Çalışan, Tedarikçi ve Müşterilerimizle yönelik paylaşımlarla, kalite bilincinin yerleşmesine ve sürekliliğine katkıda bulunmak
Müşteriler ile empatik ilişkiler kurarak hem beklentileri karşılamaya, hem de beklenti yaratmaya dönük sadakat esaslı bağlar oluşturmak
Hızlı, kaliteli, esnek ve düşük maliyetli inşaat projeleri gerçekleştirebilmek için teknolojik gelişmeleri sürekli takip etmek
Uluslararası standartların gerektirdiği kalite sistemlerini takip ederek, bu standartların kullanılmasını sağlamak
Kaliteyi hayatın her alanına taşıyan, yaşadığı toplum ve çalıştığı ortama duyarlı çalışanları ile sosyal sorumluluğu yüksek, sektörde örnek kurumsal bir işletme olmak
Kalite süreliliğinin yanı sıra, mutlu ve doyumlu çalışanlar için işe uygun insan kaynağını seçmek ve tüm insan kaynakları uygulamalarını değişen koşullara uygun bir şekilde güncelleyerek, kullanımını vazgeçilmez kılmaktır.
 
İnsan Kaynakları  Politikamız
 
"En büyük yatırım insana yapılan yatırımdır."
Şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda kaliteli insan gücü alımını gerçekleştirmek, bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlamak için başarıyı temel alan bir uygulama yürütüyoruz. Başarıya ancak bilgili, deneyimli, işini kendisine meslek edinmiş ve motive olmuş çalışanlarla ulaşılacağına inanan şirketimiz personeline sürekli yatırım yaparak, çalışan memnuniyetini en üst noktaya çıkarmayı amaçlar. Bu yolla farklılığını da ortaya koyan şirketimiz, başarıya giden yolun, profesyonel ve nitelikli kişilerden oluşan bir takım yaratmaktan geçeceğinin inancıyla herkese fırsat eşitliği sunmaktadır. Aramıza katılan ve takımımızın bir parçası olan çalışanlarımızın, kişisel gelişimlerini desteklemek amacıyla sahip oldukları mevcut yetkinliklerin yanı sıra, kariyerlerini geliştirmeleri için edinmeleri gereken eğitim için gerekli fırsatlar sağlanır.
 
Şirketimizin ileriye dönük hedef ve stratejileri doğrultusunda, organizasyon yapısını dinamik tutarak, değişimlere hazır olmayı sağlamak.
 
Kurumsal başarıya ancak eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere ve değişimlere açık, girişimci, enerjik, bireysel gelişimi ilke edinmiş ve şirket gelişimini hedefleyen çalışanlarla ulaşacağına inanan şirketimizde personel memnuniyetini üst noktada tutmayı hedeflemek.
 
Çalışanlarımıza profesyonel bir iş ortamı sağlamak ve gelişimi için fırsatlar sunmak.

Tel: 0326 614 3459
Fax: 0326 614 3459
Email: info@pasakaraca.com
Adres: Çay Mah. 47. Sk. Yılmazlar İş Merkezi Kat:5 No:32 Hatay / İskenderun

Paşa Karaca inşaat Projeler Haritası

Paşa Karaca inşaat Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.