|   |  Paşa Karadeniz Kimdir?
Paşa Karadeniz

Paşa Karadeniz

  • Adı : Paşa

  • Soyadı : Karadeniz

  • Şirket : Karden inşaat

  • Kategori : Yönetim Kurulu Başkanı

  • Doğum Tarihi :

  • Pozisyon : Kurucu

  • Faaliyet Alanları : İnşaat

Paşa Karadeniz Biyografisi

Paşa Karadeniz, daha lisede okurken inşaat mühendisi olmaya karar vermiş. Şirketinin isminin ne olacağına bile daha o zaman karar vermiş. Karadeniz’i çağrıştıran bir isim olarak Karden’de karar kılmış.

Paşa Karadeniz, Trabzon’da doğmuş ve ilkokulu bitirdikten sonra İstanbul’a gelmiş. Ortaokul ve liseyi Kabataş Erkek Lisesi’nde ve üniversiteyi ise Ankara’da Gazi Üniversitesi’nde okumuş. İnşaat Fakültesi’nde olurken de Tepe İnşaat şirketinde staj yapmış. Okul bittikten sonra da Ankara’da bir başka firmada çalışmaya devam etmiş.

Paşa Karadeniz’in tekrar İstanbul’a dönüşü 2001 yılında olmuş. 2002 yılında ise Karden İnşaat şirketini kurmuş. Bu şekilde de başarılı ticari yolculuğunun ilk adımı atılmış.

Önce endüstriyel yapılar ile işe başlamış. Sonra enerji yapıları, iş ve alışveriş merkezleri ve okul inşaatları gibi birçok farklı alanlara açılmış. 2009 yılına gelindiğinde Paşa Karadeniz, konut ve ticari alanda farklı projeler geliştirmeye yönelik çalışmalara başlamış. Mimarinin estetik ve sağlamlık ile buluştuğu ayrıcalıklı yaşam projeleri geliştirmeye başlamış.

Paşa Karadeniz, İstanbul’un kaçınılmaz bir nokta olduğunu vurguluyor. Bugün nerede hangi iş yapılıyor olursa olsun, İstanbul ile mutlaka bir şekilde diyalog gerektiğini söyleyen Paşa Karadeniz, bugün Karden İnşaat şirketinde Yönetim Kurulu Başkanı’dır. Paşa Karadeniz’in iki ağabeyi de inşaat sektöründe görev yapıyorlar.

Paşa Karadeniz, Karden İnşaat şirketinin misyonunu, ülke içinde ve ülke dışında inşaat sektörü ile ilgili gelişmeleri takip eden ve gelişmeleri tasarımlarına ve faaliyetlerine uygulayan, sektöründe lider olan, uluslararası standartlarda bir şirket olmak olarak belirlemiştir. Şirketin vizyonunu ise, hizmet verdikleri kişi ve kuruluşlara, güvenilir, ekonomik ve kullanışlı binaları hızla sunarak, onlarla beraber gelişen ve büyüyen dinamik bir firma olmak şeklinde sunmuştur.

Bütün Karden İnşaat şirketi çalışanlarının ortak değerler ve bu değerler ışığında çalışmalarını sürdürmektedir. Müşteri memnuniyeti ve beklentileri çalışanlar için önemli bir kriterdir. Müşteri en önemli varlıktır. Paşa Karadeniz, eğitime ağırlık vermektedir. Çalışanların eğitilmesi, daha yüksek nitelikli çalışma ortamları yaratacaktır. Karden İnşaat şirketinde, yenilikleri takip eden ve bunları yaptığı işlere uygulayan bir çalışma grubu bulunmaktadır.

Bu arada Karden İnşaat şirketi, sosyal sorumluluk ilkeleri ile hareket etmektedir. Çevreyi korumak ve gelecek nesillere temiz bir çevre bırakmak en önemli hedefleridir.

Paşa Karadeniz, sistemli çalışmanın gücüne inanarak, şirket içinde 2007 yılında Kalite Yönetim Sistemini kurmuştur. Aynı şekilde 2009 yılında da İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemine sahip olmuştur.

 

Karden inşaat Projeleri

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.