|   | 
Paşhan İnşaat

Paşhan İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Paşhan İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Paşhan İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Paşhan İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Paşhan İnşaat Hakkında

Paşhan İnşaat olarak hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde çalışanlarımızın, tüm iş ortaklarımızın ve halkımızın takdiri ve güvenini kazanmış olmanın verdiği sorumluluk bilinci ile geleceğe yol alıyoruz.
 
Paşhan İnşaat hayata geçirdiği projelerle, hem grubun Kurumsal Sosyal Sorumluluk yaklaşımıyla örtüşmekte, hem de ona yeni değerler katmaktadır.
 
Paşhan İnşaat, çalışanları ve yaşattığı değerleri ile bir bütündür. Grubun en başta gelen sorumluluğu, vizyon ve misyonuna uygun hareket ederek tüm paydaşları için değer üretmek, davranış ve ilkeleriyle saygın ve örnek bir kurumsal kültür oluşturmaktır. Başarma azmi, dürüstlük ve şeffaflık, müşteri memnuniyeti, küreselleşme ve topluma katkı Paşhan İnşaat'ın temel değerleri ve kurumsal stratejisinin itici güçleridir.
 
Kurumsal saygınlığını müşteri memnuniyeti ve güveniyle kökleştiren firmamız, yılların tecrübe ve bilgi birikimini sürekli yeni teknolojilerle destekleyerek yarınların gereksinimlerine bugünden cevap vermek amacındadır.

Tel: 0216 482 8585 
Fax: 0216 482 8586
Email: info@pashaninsaat.com.tr
Adres: Yenişehir Mah. Millet Caddesi Sümbül Sk.  Ekinci Residence No:8 Kat:6 B Blok D:84-85 İstanbul / Pendik

Paşhan İnşaat Projeler Haritası

Paşhan İnşaat Projeleri

Paşhan İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer