|   |  Pasifik inşaat Firması
Pasifik inşaat

Pasifik inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2008

  • Proje Sayısı : 6

Pasifik inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Pasifik inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Pasifik inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Pasifik inşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

PASİFİK GAYRİMENKUL YATIRIM İNŞAAT A.Ş.

2008 yılında kurulan Pasifik, Ankara’nın ilk karma kullanımlı projesi Next Level Ankara’yı hayata geçirerek inşaat sektörüne güçlü bir giriş yapmıştır. Pasifik İnşaat, kullandığı yenilikçi yöntemler ve detaycı yaklaşımıyla fark yaratmıştır.

Next Level Ankara’nın hemen yanı başında gerçekleştirilen ve inşaatı tamamlanan Next Level Loft Ofis’le Ankara iş yaşamına farklı bir bakış açısı kazandıran Pasifik İnşaat, 2016 yılında Ankara’ya iki yeni proje kazandıracaktır.

Ankara’nın en önemli konut bölgesi Çayyolu’nda Next Level çizgisi ve kalitesinde Next Level Çayyolu ve Emlak Konut’un düzenlediği ihaleyle alınan ve Ankara’nın merkezindeki en büyük arsa alanına sahip EGO Garajı arsasında Türkiye’nin en büyük karma kullanım projeleri ile 2016 yılında yeni başarılara imza atacaktır.

Pasifik İnşaat özgün mimari yaklaşımı, malzeme kalitesi, hizmetleri, teknolojik altyapısı ve lokasyonu ile fark yaratan projeler geliştirme misyonuyla faaliyet göstererek yenilikçi vizyonu ve iz bırakacak projeleri ile gelecekte de gayrimenkul sektörüne önemli katkılarda bulunmayı hedeflemektedir.
 
İNSAN KAYNAKLARI

İnsan Kaynakları Politikamız, kurumsal birikimimizi yenilikçi uygulamalarla bütünleştirerek, alanında öncü ve saygın bir kurum olmaktır. Gücümüzün kaynağı olan çalışanlarımızın gelişim ve değişimlerine fırsat tanıyarak mutluluklarını arttırmak hedefimizdir. Değişime ve gelişime açık, takım çalışması ruhuna inanan, uyumlu çalışanların Grubumuza katılmasının sağlanması ve çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlanarak çalışan memnuniyeti ve motivasyonunun arttırılması temel prensibimizdir.
Hızla büyüyen, yenilikçi ve dinamik kadrosu ile Pasifik Grup her pozisyonda iş imkânı ve kariyer fırsatı sunmaktadır.
Genel Başvuru için yandaki formu doldurunuz.

Tel: 0312 285 4772
Fax: 0312 285 4780
Email: info@pasifikinsaat.com.tr
Adres: Kızılırmak Mah. 1450. Sk. Ulusoy Plaza No:9/28  06520 Çukurambar Ankara / Çankaya

Pasifik inşaat Projeler Haritası

Pasifik inşaat Projeleri

Pasifik inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.