|   |  Paska İnşaat Firması
Paska İnşaat

Paska İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2000

  • Proje Sayısı : 2

Paska İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Paska İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Paska İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Paska İnşaat Hakkında

Tarihçemiz

 

2000 yılında inşaat sektörüne giriş yapan Paska İnşaat, kurulduğu günden beri sürekli yükselen bir grafik çizmiştir. Başarılı ve önemli birçok projede imzası bulunan Paska İnşaat, 14 yıl gibi kısa bir sürede dev markaların çalıştığı bir değer haline gelmiştir. Çağdaş ve modern çizgileri, beklentilerle harmanlayan Paska İnşaat, nitelikli bina projelerinden iş merkezlerine, spor komplekslerinden peyzaj çalışmalarına her alanda kendini kanıtlamıştır.

 

Paska İnşaat, müşterilerini anlamak ve onların özel ihtiyaçlarına çözüm olmaya odaklanmıştır. Kalite ve mühendislik kavramlarını birleştirerek sunan Paska İnşaat, adını aldığı “Paska”nın özelliklerini de taşımakta; verimliliği, korumayı, dayanıklılığı ve yaratıcılığı hem adında hem projelerinde yansıtmaktadır.

Vizyon & Misyon

 

Vizyon

2000 yılında başladığı yolculuğuna emin adımlarla devam eden Paska İnşaat, sahip olduğu güven ve kaliteden ödün vermeden her zaman geleceğin adımlarını atmaya devam edecektir. Paska İnşaat, öncü olma ve sektöre yön vermeyi geçmişte yaptığı gibi gelecekte de başaracaktır. Paska İnşaat, yüksek kalite anlayışı, vizyonu ile tasarımı geleceğe taşıyan en başarılı şirket olmayı amaçlamaktadır.

 

Misyon

Müşteri odaklı çalışan Paska İnşaat, oluşturduğu her projeye değer katma çabası içindedir. Her zaman kaliteli, ekonomik, yaratıcı ve güven veren projeler ortaya koyma gayreti içinde olan Paska İnşaat, modern teknolojiyi, bilgi birikimi ve deneyimi ile sunmaktadır. Adımını attığı her projede, teknik personelinden kullandığı makinelere, tasarımlarından seçtiği malzemelere kadar her detayda en iyiyi sunan Paska İnşaat, geleceğin ihtiyaçlarını bugünden karşılamaktadır.

 

Yönetim Kurulu

 

Zehra Alioğlu / Y. Mimar

1955 Trabzon doğumlu olan Zehra Alioğlu, Ankara Mimarlık ve Mühendislik Yüksek Okulundan Mimarlık derecesiyle 1977 senesinde mezun olduktan sonra özel sektörde iş hayatına başlamış, 1993 - 1996 yılları arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Peyzaj Planlama Bölümü’nde yüksek lisansını tamamlamıştır. 1980 - 2000 seneleri arasında kamu kuruluşlarında üst düzey yönetici olarak devam ettiği kariyeri, 2000 senesinden günümüze kadar kurucu ortağı olduğu Paska İnşaat’ta devam etmektedir.

 

Kamil Alioğlu / Harita Mühendisi

1958 Trabzon doğumlu olan Kamil Alioğlu, Karadeniz Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği Bölümü 1983 senesi mezunudur. 1984 yılında başlayan kariyerinde çeşitli kamu kuruluşları ve özel sektör yöneticilikleri bulunmaktadır. Karadeniz Eğitim Kültür ve Çevre Koruma Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği, Trabzonspor Kongre Üyeliği ve Türk Kızılayı’nda çeşitli yöneticilik görevlerinde bulunmuştur. Şu anda da 2000 yılından günümüze kadar kurucu ortağı olduğu Paska İnşaat’ta kariyerine devam etmektedir.

 

Mertcan Alioğlu / İnşaat Mühendisi

1987 İstanbul doğumlu olan Mertcan Alioğlu, Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi mezun olmuş, üniversite eğitimini 2009 senesinde İstanbul Teknik Üniversitesi ve State University of New York at Buffalo ortak lisans programı İnşaat Mühendisi olarak tamamlamıştır. Paska İnşaat bünyesine 2009 senesinde katılmış olup burada Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.

 

Grup Şirketleri

 

Binres İnşaat

 

Binres İnşaat, kuruluşundan itibaren konut projeleri, özellikli yapılar, kamu projeleri, kent parkları, çevre düzenleme ve alt yapı projeleri yapmaya devam etmektedir. Verimlilik ve kaliteyi öncelikleri arasında tutan Binres İnşaat, çalışmalarında her zaman geleceği görerek hareket etmeyi benimsemiştir.

 

Sosyal Sorumluluk

 

Farklı birçok iş alanında faaliyet gösteren Paska İnşaat, içinde bulunduğu her alanda ulusal ve uluslararası kurallara uyup, gerekli sorumlulukları yerine getirmektedir. Kurumsal sorumluluklarının bilincinde, sağlıklı ve kaliteli yaşam alanları oluşturan Paska İnşaat, oluşturduğu projelerde her zaman hem doğaya hem çevreye hem de topluma saygılı olmuştur. Çevre kirliliğini en aza indirmek, doğal kaynakları minimum şekilde kullanmak ve kaliteden taviz vermemek Paska İnşaat için her zaman öncelik olmuştur.

 

Kârlılığı, kalite ile sağlayan Paska İnşaat; yalıtım, arıtma, tasarruf, geri dönüşüm konularında her zaman en yeni yöntemleri ve teknolojiyi kullanmaktadır. Tüm projelerinde Türkiye’ye ayrı bir değer katan Paska İnşaat, ülke ekonomisinin gelişimine de stratejik önemi olan projeleriyle katkı sağlamaktadır.

Tel: 0216 483 1166

Fax: 0216 483 2211

Email: paska@paska.com.tr

Adres: Bahçelievler Mh. E-5 Yolu Üzeri Opet Yanı No:36/2 34843 İstanbul / Pendik

Paska İnşaat Projeler Haritası

Paska İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.