|   |   | 

Paypal Logosunu Değiştirdi

2007'den beri marka kimliğinde ve tasarımında değişiklik yapmayan PayPal firması, tasarım şirketi Fuseproject ile anlaşarak hem marka kimliğini hemde yeni logosunu herkese tanıttı.

Paypal Logosunu Değiştirdi

2007'den beri marka kimliğinde ve tasarımında değişiklik yapmayan PayPal firması, tasarım şirketi Fuseproject ile anlaşarak hem marka kimliğini hemde yeni logosunu herkese tanıttı.

Bu yeni logo ve kimlikle mobile daha fazla odaklanıldığını anlatmaya çalışan PayPal, ilk küresel kampanyasıyla da insanların para hakkında düşüncelerine özgün bir bakış açısı getirmeyi planlıyor.Daha canlı renkli iki 'P' den oluşan logo, eski logodan ve PayPal'ın kısaltmasından yola çıkılarak yapıldı.Firmanın "İnsan Ekonomisini Güçlendirmek" başlıklı global marka kampanyası ise TV, basılı, dijital ve dış mekan mecralar aracılığıyla mağazalardan ve sosyal medyadan insanlara ulaşacak.

TV reklamları ilk olarak ABDİngiltereAlmanya veAvustralya'da yayınlanacak.
Uzman Abi

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer