|   |  Pehlivanoğlu Group Firması
Pehlivanoğlu Group

Pehlivanoğlu Group

  • Kuruluş Tarihi : 1993

  • Proje Sayısı : 1

Pehlivanoğlu Group, konut, ofis ve residence projeleri, Pehlivanoğlu Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Pehlivanoğlu Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Pehlivanoğlu Group Hakkında

PEHLİVANOĞLU

HAKKIMIZDA

1993 yılından beri inşaat, madencilik, taahhüt, hafriyat, Kum üretim ocakları ve yapı sektöründe faaliyet göstermekte iken, 2008 yılında hazır beton üretim işini de faaliyet alanlarına ekleyerek 20 yıldan fazla inşaat ve beton üretimiyle müşterilerine hizmet vermektedir.Kurulduğundan bu yana pek çok başarılı işe imza atan şirketimiz sektörün lider şirketleri arasında haklı yerini almıştır.

Şirketimiz 2008 yılında Silivri – İstanbul da hazır beton santrali alarak grubuna ait 15.000 m2 lik açık, 2.000m2 kapalı alanda beton üretimine başlamıştır. Faaliyetin ve iş hacminin genişlemesiyle 2014 yılında biri Çerkezköy – Tekirdağ’da 13.000 m2 lik açık 1.000 m2 kapalı alanda, diğeri Çanta Silivri adresinde 60.000 m2 açık 1.000 m2 kapalı alanda olmak üzere iki adet Beton santrali daha kurarak beton faaliyetlerini genişleterek sürdürmeye devam etmektedir. Üç ayrı lokasyonda olmak üzere üç adet hazır beton santrali, 10 adet mobil Beton Pompası, 45 adet transmikser, 8 adet silobas, 5 adet yükleyici, 25 adet damperli çekici tır, 5 adet Ekskavatör den oluşan ekipmanlarıyla hazır beton firması olarak 7/24 hizmet vermektedir.

Firmamız kuruluşundan bu güne kadar taşımış olduğu tecrübe birikimi ve kalite anlayışı ile üretimine son hızla devam etmektedir. Gerek ürün kalitesi gerekse ürün çeşitliliği ile sektörün güvenini kazanmış olan firmamız, üstün teknolojisi ile kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Pehlivanoğlu Beton; sorumluluk bilinci, kaliteli üretimi, uzman teknik kadrosu, yenilikçi ve araştırmacı kimliği ile ekonomik ve çağdaş çözümler sunarak üstlenmiş olduğu sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmektedir.

VİZYON VE MİSYON

VİZYON
Sektöründe tüm ürün ve hizmetlerimizi müşterilere güvenli ve kaliteli şekilde sunmak.

MİSYON
İnsana ve Çevreye saygı ilkesi ile bu ilkelerimizden ödün vermeyerek ihtiyaç duyulan her alanda ürün ve hizmetlerimizle sektörün ilerlemesine katkıda bulunmak. Kaliteli üretim ve hizmet anlayışına paralel olarak ekolojik dengeye zarar vermeden çevresel değerleri koruyarak üretmeyi öncelikli görevlerimizden biri sayarak bu sürecin ise en önemli unsurunun insan olduğu bilinciyle hareket etmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin beklentilerini anlamak, şartname ve standartlara uygun şekilde çalışarak ürünlerimizin en kaliteli ve ihtiyacı zamanında karşılamak temel kalite politikamızdır. Türk standartlarıyla bağlı kalmayıp, sistem ve gereksinimlerimizi karşılayarak ve sürekli yenilenerek, bu standartları firmamız öncülüğünde daha ileriye taşımak ve sektörümüze kaliteli ve kusursuz hizmet sunmaktır.

Kalite laboratuvarlarımız gün içinde yapılan sevkiyatları takip ederek standartlar dahilinde numuneler alıp kırımlar yapar ve alınan sonuçları raporlar halinde dökümante ederek arşivler ve ilgili raporları müşterilerine sunar.Üç adet laboratuvarımızla yapılan çalışmalarla kaliteli hazır beton üretimi için araştırmalar,deneyimli teknik personeller ve mühendisler tarafından aralıksız yürütülmektedir.

TEMEL İLKELERİMİZ

Şirket verimliliğini ve kapasite kullanım oranlarını arttırmak, Kalite anlayışımızı bilimsellik temeline dayandırarak, yeterli kaynakların tashihi ile müşteri memnuniyetini arttırmak, Sürekli yenilenmek, Müşterilerimizi iş ortağımız olarak benimsemek…

Telefon: 0212 716 5110
Fax: 0212 716 5152
Email: info@pehlivanoglugrup.com
Adres: Alipaşa Mh. Candarlı Sk. No:11 / İstanbul / Türkiye

Pehlivanoğlu Group Projeler Haritası

Pehlivanoğlu Group Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.