|   |  Pekerler İnşaat Firması
Pekerler İnşaat

Pekerler İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1986

  • Proje Sayısı : 1

Pekerler İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Pekerler İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Pekerler İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Pekerler İnşaat Hakkında

Hakkımızda

1986 yılında kurulan ve sektörün en deneyimli firmalarından biri olan Pekerler İnşaat, kurulduğu günden bu yana pek çok alt yapı ve üst yapı projesine imza atmıştır.

Yapımını gerçekleştirdiği hastaneler, alışveriş merkezleri, ticari binalar, konut kompleksleri, üniversite kampüsleri, eğitim kompleksleri, spor kompleksleri, sanayi tesisleri, altyapı işleri, istinat yapıları, otoyollar, tüneller, viyadükler, restorasyon işleri ve sosyal tesislerle, Türk inşaat sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

Firmamız, çağın gereksinimlerini karşılamak ve geleceğe sağlam, kaliteli, yüksek nitelikli yapılar bırakmak hedefiyle, teknolojik donanıma, ekipmana ve insan kaynağına sürekli yatırım yapmaktadır. Kadrosunun eğitim, birikim ve deneyim sahibi olmasına, uzmanlıklarını geliştirmesine, takım çalışmasının uyumlu bir şekilde devam etmesine ve çalışan güvenliğinin yüksek düzeyde korunmasına büyük özen göstermektedir.

Üstlendiği projeleri zamanında ve söz verilen niteliklerde teslim etmeyi en önemli çalışma prensibi olarak benimseyen Pekerler İnşaat, uluslararası geçerliliği bulunan kalite belgelerinin sahibidir. İnsanlığa karşı duyduğu sorumluluğun bir sonucu olarak da ekolojik dengelerin bozulmadan devam etmesinin önemine inanmaktadır, bu nedenle çevre ve insan sağlığına olumsuz etkisi bulunmayan yöntem ve malzemelerle çalışmayı tercih etmektedir.

Sahip olduğumuz tüm özelliklerle, hem ülkemizde hem dünya da inşaat sektörünün öncülerinden olma hedefimize doğru her geçen gün ilerlemekteyiz.

Misyonumuz

Üretimde istenen kalitenin sağlanmasında etkili olan modern işletmecilik ve yöneticilik anlayışı ile sektörümüzde başarıya ulaşmak ve ulusal kalkınmaya katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Kamu kurum ve kuruluşlarının alt yapı ve üst yapı ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla yeterli sermaye ve birikim oluşturarak her türlü inşaat faaliyetini öz kaynaklarımızla gerçekleştirmek; tüm bu faaliyetleri gerçekleştirirken kaliteyi sürekli kılmak, sistemi kurumsallaştırmak ve çevresel faktörler ile iş sağlığı ve güvenliğini güvence altına almak.

Çevre Politikası

Tüm faaliyetlerinde atıkları en alt düzeye indirerek doğru yöntemlerle imhasını gerçekleştirmek, doğal kaynakları koruyup enerji tasarrufu sağlamak, tüm yatırımlarında çevresel etkileri dikkate almak, çevreye saygılı bir çalışma ortamı sağlamak ve çalışanlarını çevre güvenliği konusunda bilinçlendirmek yaklaşımıyla faaliyet gösteren Pekerler İnşaat, çevre sağlığı ve güvenliği konusunda belgeli kuruluşlarla çalışmaya özen göstermektedir.

Grup Şirketleri

NESMA YAPI MAKİNA İNŞAAT A.Ş.
PEKİNTAŞ YAPI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
MAP GRUP İNŞAAT VE SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
PEKİNTAŞ GIDA MAKİNA İMALAT HAZIR YEMEK İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
NERGİS GİYİM TEKSTİL KONFEKSİYON AYAKKABICILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
ASYA SİNEMA RADYO TELEVİZYON REKLAM ORGANİZASYON SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Üyeliklerimiz

TMB – TÜRKİYE MÜTEAHHİTLER BİRLİĞİ
TMMOB MİMARLAR ODASI ANKARA
İNTES – TÜRKİYE İNŞAAT SANAYİCİLERİ İŞVEREN SENDİKASI
TÜGİK – TÜRKİYE GENÇ İŞ ADAMLARI KONFEDERASYONU
TÜGİAD – TÜRKİYE GENÇ İŞ ADAMLARI DERNEĞİ ANKARA

Telefon: 0312 491 3838
Fax: 0312 491 4747
Email: pekerler@pekerlerinsaat.com
Adres: İlkbahar Mahallesi 596.Sokak No:71 Çankaya/ANKARA

Pekerler İnşaat Projeler Haritası

Pekerler İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.