|   |  Perataş İnşaat Firması
Perataş İnşaat

Perataş İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Perataş İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Perataş İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Perataş İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Perataş İnşaat Hakkında

Biz Kimiz

Bir inşaatı hayata geçirmenin ne kadar zor bir süreç olduğunu bilerek çıktığımız bu yolda, karşılaştıklarımızın bize öğretecekleri de oluyor, her yeni projede yeni bir tecrübe edinerek, daha iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Kaliteli bir yaşamın mutlu ve huzurlu bir ev ile başladığını çok iyi biliyoruz. “Güzel bir manzara ile doğru lokasyonda olmak”, en çok dikkat edeceğimiz şeylerin başında geliyor.

İçinde yaşadığınız eve bakmaktan keyif alıyor, orada yaşadığınız için gurur duyuyorsanız, sizden şanslısı yok diyebiliriz. “Mükemmellik olağanüstü şeyler inşaa etmekle değil, sıradan şeyleri olağanüstü iyi yapmakla elde edilir” felsefesi ile bakıyoruz önümüze.

Ve hiç unutmuyoruz; biz bir aileyiz, projelerimizde de bizim gibi aileler yaşayacak ve mutlu komşularımız olacak. Biz, komşularımızın yüzlerindeki tebessümler için içimizdeki heyecanı kaybetmeden, zevkle ve keyifle çalışan bir ekibiz…

Telefon: 444 1994
Fax: 0212 275 1830
Email: info@peratas.com
Adres: Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. No: 16/1 İstanbloom Plaza K:4 D:39 34394 Zincirlikuyu İstanbul, TÜRKİYE

Perataş İnşaat Projeler Haritası

Perataş İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.