|   |  Perinçek Group Firması
Perinçek Group

Perinçek Group

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Perinçek Group, konut, ofis ve residence projeleri, Perinçek Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Perinçek Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Perinçek Group Hakkında

 İnşaat Mühendisi Mukan Perinçek ve Mimar Ertan Perinçek tarafından inşaat sektöründeki faaliyetlerine başlayan Perinçek Grubu, bugün dört ayrı markalaşmış firmasıyla inşaat sektöründe önemli roller üstlenmiştir.

Kaliteyi ve  güveni esas alan; gelişen teknolojiyi takip ederek çağdaş yaşam alanları yaratan   Perinçek Grubu, Sirmen İnşaat Ltd. Şti., Görki Ltd. Şti. ile hizmetlerini gerçekleştirmektedir. 

Grubumuz, inşaat sektöründe taahhüt projeleri ve konut üretimi olmak üzere  40 yıldır  birçok projenin sorumluluğunu üstlenmiştir. 

Özellikle Ege Bölgesinin çeşitli yerlerinde özel konut ve toplu konut üretimi ile binlerce aileyi konut sahibi yapmanın onurunu taşıyan grubumuz, yenilikçi ve öncü projeleriyle müşteri memnuniyeti ve sosyal sorumluluk bilincinden ödün vermeyerek sağlam, kaliteli ve estetik binalar inşa etme başarısını göstermiştir. 

Didim Devlet Hastanesi, Aydın Milli Eğitim Md. Binası, çeşitli okul inşaatları, Bursa Karacabey Haraları, Germencik Ortaklar Anadolu Öğretmen Lisesi Kompleksi, Ege Entegre tesisleri, Kuşadası Uydukent projesi v.b gibi gerçekleştirmiş olduğu taahhüt projeleri  ile Aydın, Kuşadası, Didim,  İzmir/Çeşme ve Muğla illerinde çok sayıda konut ve villa inşasını yenilikçi ve müşteri odaklılık ilkesini göz önünde bulundurarak başarı ile yapılmıştır. 

Birçok taahhüt projesini başarı ile yürütmenin yanı sıra özel şahıs ve firmalara da agrega malzeme sunmaktayız. Karayollarına (Söke-Milas yolu, Ortaklar-Aydın yolu, Aydın-Çine yolu v.b.), Köy Hizmetlerine, bölge il-ilçe belediye, valilik ve resmi dairelerine, özel sanayi, inşaat, hazır beton kuruluşlarına malzeme temini gerçekleştirmekteyiz. 

Deneyimli teknik ve yönetici kadrosu ile Perinçek Grubu dünyadaki her türlü teknik ve teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak, yenilikçi ve sürekli gelişen proje üretimlerine ve  kendi sektöründe en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Perinçek Group Projeler Haritası

Perinçek Group Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.