|   |  Peska Turizm Yatırım A.Ş Firması
Peska Turizm Yatırım A.Ş

Peska Turizm Yatırım A.Ş

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Peska Turizm Yatırım A.Ş, konut, ofis ve residence projeleri, Peska Turizm Yatırım A.Ş hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Peska Turizm Yatırım A.Ş ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Peska Turizm Yatırım A.Ş Hakkında

PESKA TURİZM YATIRIM A.Ş

Bodrum Yalıçiftlik’te gerçekleştirmekte olduğu 100 milyon dolar değerindeki yatırım ile Peska Turizm Yatırım A.Ş., bölgenin dönüşüm ve gelişimine yön vermenin yanı sıra Bodrum’un en kaliteli projelerinden birine imza atmaktadır. Özel ve özgün mimarisi ile lüks yaşam standartlarını yeniden tanımlayan ve yatırımın 1. fazını oluşturan “Barbaros Reserve Residences managed by Kempinski” projesi büyüklükleri 340 ila 740 m2 arasında değişen 42 özel suite’den oluşmaktadır. Proje dahilindeki tüm süiteler uluslararası otelciliğin öncü markalarından Kempinski Hotels S.A. tarafından yönetilecek ve ödüllü Kempinski Hotel Barbaros Bay tesislerinden ve prestijli hizmetlerinden yararlanabilecektir. 

Yatırımın 1. Fazının 2018 yılının yaz aylarında tamamlanarak teslim edilmesi planlanırken, Barbaros Reserve Residences projesinin arkasında bulunan tapulu arazi üzerinde gerçekleştirilecek 2. Fazın ise 2019 yılının yaz aylarında tamamlanarak satışlarına başlanması öngörülmektedir. Yatırımın 2. Fazında büyüklükleri 80 ila 120 m2 arasında değişen yaklaşık 80 adet konaklama biriminin inşaatının yapılması planlanmaktadır. 

Yatırım tamamlandığında bölgenin gelişimine ve ekonomisine önemli ölçüde katkı sağlaması ve Bodrum’un en önemli cazibe merkezi haline gelmesi beklenmektedir. 

Projeler TAV Holding A.Ş. ortaklarından Sera Group güvencesi ile gerçekleştirilmektedir.

Telefon: 0212 265 6000
Fax: 0212 265 6000
Email: info@barbarosreserve.com
Adres: Bebek Mh. Manolya Sk. No:30, 34342 Beşiktaş, İstanbul / Türkiye

Peska Turizm Yatırım A.Ş Projeler Haritası

Peska Turizm Yatırım A.Ş Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.