|   |  Piar Yapı Firması
Piar Yapı

Piar Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2015

  • Proje Sayısı : 1

Piar Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Piar Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Piar Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Piar Yapı Hakkında

HAKKIMIZDA

Kurucu ortaklarının, inşaat ve makina sektörlerinde yönetici olarak edindikleri 10 yıllık mesleki birikimi; gayrimenkul yatırımı, kentsel dönüşüm, çelik konstrüksiyon ve yapı taahhüdü alanlarına aktarmayı misyon edinmeleri üzerine, 2015 yılında İzmir'de kurulan PİAR YAPI, başta İzmir ve Bodrum olmak üzere tüm Ege Bölgesi’nde faaliyet göstermektedir.

Ekonomide lokomotif olma yarışında liderliği kaptırmayan inşaat sektörü, duyarlı paydaşlarının da katkısıyla, ülkemizi dünyanın ilk sıralarında temsil etmektedir. Bu nedenle PİAR YAPI, inşaat sektörünün öncüleri arasında yer alarak hizmet vermenin sorumluluğunu gayet iyi bilmektedir.

Faaliyet gösterdiği bölgenin sosyal ve sektörel tüm dinamiklerine hakim olmayı, iş disiplini haline getirmiş olan PİAR YAPI, bu disiplinin kazanımlarını yapı süresince sahaya, ardından da müşterilerine aktarmaktadır.

PİAR YAPI, faaliyete başladığı günden itibaren, yenilikçi projeleri, çağdaş yapı tekniği ve vizyoner anlayışla verdiği hizmetleriyle, inşaat sektöründeki pozitif hareketin önemli aktörlerinden olmayı başarmıştır.

 

İLKELERİMİZ

Ürettiği gayrimenkul projeleriyle, yatırım yaptığı şehirlerin silüetinin oluşmasına, göz alıcı bir katkı sağlamak,

Teknik donanım, estetik ve çağdaş mimarinin temel alındığı projeler geliştirmek,

Yapı uygulamaları alanındaki uluslararası standartları sahaya taşımak,

Tüm yapı teknikleri hakkında bilgi sahibi olup proje bazında uygun tekniği kullanmak,

Yapıyı ortaya çıkaranın saha personeli olduğunu unutmadan İş Sağlığı ve Güvenliği yönetmeliklerine harfiyen uyan bir şantiye sisteminde çalışmak,

Çözüm ortaklarının, sektör paydaşlarının ve personelinin gelişmesine destek vererek inşaat ve yapı alanında yeni bir değer oluşturmak,

Yapı uygulamasının, oldukça yüksek teknik birikim gerektirdiğini bilerek, işini gerçek profesyonellerle yürütmek,

Yeni sahipleriyle buluşturduğu konut projelerinde, her konuda destek sağlamaya devam ederek yıllar süren bir güven yaratmak, PİAR YAPI’nın değişmez ilkelerini oluşturmaktadır.

Telefon: 0232 290 0189
Fax: 0232 290 0189
Email: info@piaryapi.com
Adres: Megapol Tower Kat: 10 Adalet Mah. Anadolu Cad. No: 41 Bayraklı / İZMİR

Piar Yapı Projeler Haritası

Piar Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.