|   |  Pirinççioğlu İnşaat Firması
Pirinççioğlu İnşaat

Pirinççioğlu İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2009

  • Proje Sayısı : 1

Pirinççioğlu İnşaat , konut, ofis ve residence projeleri, Pirinççioğlu İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Pirinççioğlu İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Pirinççioğlu İnşaat Hakkında

Tarihçe

Pirinççioğlu İnşaat 2009 yılında Mimar Murat Kemal PİRİNÇÇİOĞLU ve İnşaat Mühendisi Uğur PİRİNÇÇİOĞLU tarafından kurulmuştur.
 
Kemal PİRİNÇÇİOĞLU ve Uğur PİRİNÇÇİOĞLU, şirket kuruluşundan önce profesyonel olarak Türkiye’nin farklı bölgelerinde ve farklı projelerinde yönetici olarak çalışmışlardır.
 
Pirinççioğlu İnşaat bugüne kadar yaptığı çalışmalarda mühendislik bilgileri, kaliteli inşaat üretimi, projeleri termin tarihinde teslim etmesi ve uygun fiyat politikası ile hizmet vermiştir.
 
Vizyon
Pirinççioğlu İnşaat;  ulusal ve uluslararası piyasalarda ahlaklı, disiplinli ve profesyonel iş anlayışı içerisinde dünya standartlarına uygun hizmet vermektir.
 
Misyon    
Pirinççioğlu İnşaat; Türkiye inşaat sektörünün gelişimi, büyümesi ve ilerlemesinde üstün nitelikte prestijli projeler yaratmak, üstlendiği projelerde müşterilerine, çalışanlarına ve topluma katma değer oluşturmaktır.

Tel: 0232 464 8035
Fax: 0232 464 8045
Email: info@pirinciogluinsaat.com.tr
Adres: Dr. Mustafa Bey Cad. No:6/8 Divan Apartmanı. Alsancak İzmir / Konak

Pirinççioğlu İnşaat Projeler Haritası

Pirinççioğlu İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.