|   |  Pişkindemirler İnşaat Firması
Pişkindemirler İnşaat

Pişkindemirler İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1999

  • Proje Sayısı : 2

Pişkindemirler İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Pişkindemirler İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Pişkindemirler İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Pişkindemirler İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

PİŞKİNDEMİRLER İNŞAAT LTD. ŞTİ.

Biz Kimiz

1999 Yılında Bursa Bağlarbaşında perakende satışla faaliyete başlayan firmamız 2004 yılında, İzmir Yolu Hasanağa mevkiinde toptan satış deposu ve Mustafa Kemalpaşa Hisaraltı köyünde kum yıkama ve eleme tesisleriyle faaliyetlerine hız kazandırmıştır. Ana faaliyet konumuz olan doğal kum üretimi ve satışı yapmanın yanı sıra firmamız Agrega satışı, nakliye ve hafriyat işlerinde de faaliyetlerine göstermektedir.

BİZİMLE AYRICALIKLISINIZ..

Misyonumuz
Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak

nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırmak.

Vizyonumuz
Ekonomik ve sorunsuz hizmet sunmak.

Kurumsal mükemmelliğin ön koşulu olan ekip mükemmelliği ile birlikte inşaat konusunda Türkiye’de verdiğimiz hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak.

Bakış Açımız
Temel faaliyet alanı inşaat-taahhüt olan "Pişkindemir İnşaat" Büyümeyi hedef olarak koymuştur.

Pişkindemirler Grup' un gelişme ve büyüme stratejisi ise, taahhüt alanında kazanılan yıllara dayalı deneyim ve birikimin, Türkiye için kullanılmasıdır.

Nasıl Pişkindemirler olduk ?

Pişkindemirler Madencilik, İnşaat, Taş. Ltd Şirketi üretim ve satışında, en büyük paya sahip olan Pişkindemir Beyköy kumu özelliği ve kalitesi itibarı ile inşaat sektöründe bölgemizde faaliyet gösteren en seçkin hazır beton ve inşaat firmaları tarafından arzu edilen ürün olmuştur.

Telefon: 0224 470 1177
Gsm: 0530 512 9808
Gsm: 0532 567 0730
Email: info@piskindemirinsaat.com
Adres: Alaaddinbey Mah. Alaaddinbey Cad. No:34/1 Nilüfer / BURSA

Pişkindemirler İnşaat Projeler Haritası

Pişkindemirler İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.